ERJ
Kisapäivä 14.07.2018
VIP: 13.07.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 267-281 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 110cm  (40/40) TT
2. 110cm  (40/40) TTpäivitetty 11.07.2018, klo 14:25Osallistujat 

1. 110cm 
1. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla 
2. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes 
3. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy H17-018-0663 
4. enna (VRL-14704) - Viehättävä Amelie VH18-018-1082 
5. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
6. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
7. Reprobate (VRL-01333) - Maineen Puukkojunkkari VH17-018-1013 
8. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Une-Tus VH15-018-1742 
9. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Ärripurri VH18-018-0579 
10. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-007 
11. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864 
12. Reprobate (VRL-01333) - Salmarin Ässä VH17-018-1014 
13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
15. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
16. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Morrisoni 
18. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
19. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR 
20. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
21. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika 
22. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni 
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Korvapuusti VH16-018-2742 
24. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili 
25. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri 
26. miivi (VRL-13320) - Valonsäde 
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
28. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215 
30. enna (VRL-14704) - Tulentekijä VH18-018-1081 
31. reibili (VRL-10965) - Harakanlento 
32. Reprobate (VRL-01333) - Keijukuningas VH15-018-0484 
33. reibili (VRL-10965) - Heippalappu 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
35. miivi (VRL-13320) - Varisvaino 
36. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli 
37. Milma (VRL-14149) - Kuuralehdon Ramses VH15-018-1741 
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Mixedin Ohrantappura VH17-018-0185 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Vuorenhaltia VH17-018-0953 

2. 110cm
1. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
3. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076 
5. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
6. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
7. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209 
9. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
10. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika 
11. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR 
12. Reprobate (VRL-01333) - Keijukuningas VH15-018-0484 
13. miivi (VRL-13320) - Varisvaino 
14. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli 
15. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-007 
16. reibili (VRL-10965) - Kekkeruusi 
17. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864 
18. Reprobate (VRL-01333) - Maineen Puukkojunkkari VH17-018-1013 
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077 
20. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy H17-018-0663 
21. Pierre (VRL-10531) - Kadon Morrisoni 
22. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126 
24. reibili (VRL-10965) - Otson Veikkonen 
25. reibili (VRL-10965) - Sadetakkisheikki 
26. reibili (VRL-10965) - Tilkkeen Rintamakarkuri 
27. miivi (VRL-13320) - Valonsäde 
28. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Une-Tus VH15-018-1742 
29. Reprobate (VRL-01333) - Salmarin Ässä VH17-018-1014 
30. Milma (VRL-14149) - Kuuralehdon Ramses VH15-018-1741 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
32. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
33. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla 
34. enna (VRL-14704) - Tulentekijä VH18-018-1081 
35. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
36. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri 
37. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
38. enna (VRL-14704) - Viehättävä Amelie VH18-018-1082 
39. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni 
40. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes