ERJ
Kisapäivä 15.07.2018
VIP: 13.07.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 267-281 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 110cm  (40/40) TT
2. 110cm  (40/40) TTpäivitetty 11.07.2018, klo 14:25Osallistujat 

1. 110cm 
1. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
2. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli 
3. reibili (VRL-10965) - Harakanlento 
4. miivi (VRL-13320) - Valonsäde 
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
6. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864 
7. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
8. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Ärripurri VH18-018-0579 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
10. miivi (VRL-13320) - Varisvaino 
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
12. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
13. Reprobate (VRL-01333) - Maineen Puukkojunkkari VH17-018-1013 
14. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri 
15. Reprobate (VRL-01333) - Salmarin Ässä VH17-018-1014 
16. Milma (VRL-14149) - Kuuralehdon Ramses VH15-018-1741 
17. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
18. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
19. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
20. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
21. Pierre (VRL-10531) - Kadon Morrisoni 
22. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni 
23. enna (VRL-14704) - Viehättävä Amelie VH18-018-1082 
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215 
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Korvapuusti VH16-018-2742 
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Vuorenhaltia VH17-018-0953 
27. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes 
28. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-007 
29. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR 
30. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Une-Tus VH15-018-1742 
31. enna (VRL-14704) - Tulentekijä VH18-018-1081 
32. reibili (VRL-10965) - Heippalappu 
33. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla 
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Mixedin Ohrantappura VH17-018-0185 
35. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili 
36. Reprobate (VRL-01333) - Keijukuningas VH15-018-0484 
37. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
38. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy H17-018-0663 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
40. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika 

2. 110cm
1. reibili (VRL-10965) - Otson Veikkonen 
2. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
3. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri 
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes 
5. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
6. reibili (VRL-10965) - Tilkkeen Rintamakarkuri 
7. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli 
8. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
9. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
10. enna (VRL-14704) - Tulentekijä VH18-018-1081 
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076 
12. Reprobate (VRL-01333) - Maineen Puukkojunkkari VH17-018-1013 
13. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
14. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy H17-018-0663 
15. enna (VRL-14704) - Viehättävä Amelie VH18-018-1082 
16. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni 
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126 
18. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-007 
19. Reprobate (VRL-01333) - Keijukuningas VH15-018-0484 
20. Milma (VRL-14149) - Kuuralehdon Ramses VH15-018-1741 
21. miivi (VRL-13320) - Valonsäde 
22. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864 
23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209 
26. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
27. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
28. Pierre (VRL-10531) - Kadon Morrisoni 
29. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika 
30. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
31. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR 
32. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
33. Reprobate (VRL-01333) - Salmarin Ässä VH17-018-1014 
34. reibili (VRL-10965) - Kekkeruusi 
35. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Une-Tus VH15-018-1742 
36. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
37. reibili (VRL-10965) - Sadetakkisheikki 
38. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077 
40. miivi (VRL-13320) - Varisvaino