ERJ
Kisapäivä 17.07.2018
VIP: 13.07.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 267-281 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 110cm  (40/40) TT
2. 110cm  (40/40) TTpäivitetty 11.07.2018, klo 14:25Osallistujat 

1. 110cm 
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
2. enna (VRL-14704) - Tulentekijä VH18-018-1081 
3. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
4. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
5. Reprobate (VRL-01333) - Maineen Puukkojunkkari VH17-018-1013 
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Vuorenhaltia VH17-018-0953 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
8. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
9. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Une-Tus VH15-018-1742 
10. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes 
11. Pierre (VRL-10531) - Kadon Morrisoni 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
13. reibili (VRL-10965) - Heippalappu 
14. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri 
15. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
16. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
17. miivi (VRL-13320) - Valonsäde 
18. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili 
19. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy H17-018-0663 
20. reibili (VRL-10965) - Harakanlento 
21. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-007 
22. enna (VRL-14704) - Viehättävä Amelie VH18-018-1082 
23. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni 
24. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla 
25. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864 
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Mixedin Ohrantappura VH17-018-0185 
27. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
28. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika 
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Korvapuusti VH16-018-2742 
30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
31. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
32. Milma (VRL-14149) - Kuuralehdon Ramses VH15-018-1741 
33. Reprobate (VRL-01333) - Keijukuningas VH15-018-0484 
34. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215 
36. miivi (VRL-13320) - Varisvaino 
37. Reprobate (VRL-01333) - Salmarin Ässä VH17-018-1014 
38. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR 
39. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Ärripurri VH18-018-0579 
40. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli 

2. 110cm
1. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
2. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli 
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209 
4. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy H17-018-0663 
5. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864 
6. reibili (VRL-10965) - Otson Veikkonen 
7. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
8. reibili (VRL-10965) - Sadetakkisheikki 
9. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
10. Reprobate (VRL-01333) - Maineen Puukkojunkkari VH17-018-1013 
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077 
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes 
13. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
14. miivi (VRL-13320) - Varisvaino 
15. reibili (VRL-10965) - Tilkkeen Rintamakarkuri 
16. Milma (VRL-14149) - Kuuralehdon Ramses VH15-018-1741 
17. reibili (VRL-10965) - Kekkeruusi 
18. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla 
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126 
21. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
22. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR 
23. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni 
24. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika 
25. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
26. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
27. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri 
28. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-007 
29. Reprobate (VRL-01333) - Salmarin Ässä VH17-018-1014 
30. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
31. Reprobate (VRL-01333) - Keijukuningas VH15-018-0484 
32. Pierre (VRL-10531) - Kadon Morrisoni 
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076 
34. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
35. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
36. enna (VRL-14704) - Viehättävä Amelie VH18-018-1082 
37. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Une-Tus VH15-018-1742 
38. enna (VRL-14704) - Tulentekijä VH18-018-1081 
39. miivi (VRL-13320) - Valonsäde 
40. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396