ERJ
Kisapäivä 19.07.2018
VIP: 13.07.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 267-281 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 110cm  (40/40) TT
2. 110cm  (40/40) TTpäivitetty 11.07.2018, klo 14:25

Osallistujat 

1. 110cm 
1. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy H17-018-0663 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Vuorenhaltia VH17-018-0953 
3. Reprobate (VRL-01333) - Salmarin Ässä VH17-018-1014 
4. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni 
5. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes 
7. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
8. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli 
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Korvapuusti VH16-018-2742 
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Mixedin Ohrantappura VH17-018-0185 
11. Reprobate (VRL-01333) - Keijukuningas VH15-018-0484 
12. miivi (VRL-13320) - Valonsäde 
13. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215 
15. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864 
16. Reprobate (VRL-01333) - Maineen Puukkojunkkari VH17-018-1013 
17. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika 
18. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri 
19. reibili (VRL-10965) - Heippalappu 
20. reibili (VRL-10965) - Harakanlento 
21. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
22. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
23. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR 
24. enna (VRL-14704) - Tulentekijä VH18-018-1081 
25. miivi (VRL-13320) - Varisvaino 
26. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili 
27. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
28. Milma (VRL-14149) - Kuuralehdon Ramses VH15-018-1741 
29. Pierre (VRL-10531) - Kadon Morrisoni 
30. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
31. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
32. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Une-Tus VH15-018-1742 
33. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Ärripurri VH18-018-0579 
34. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-007 
35. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla 
36. enna (VRL-14704) - Viehättävä Amelie VH18-018-1082 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
38. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
40. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 

2. 110cm
1. reibili (VRL-10965) - Sadetakkisheikki 
2. reibili (VRL-10965) - Otson Veikkonen 
3. Reprobate (VRL-01333) - Maineen Puukkojunkkari VH17-018-1013 
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes 
5. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy H17-018-0663 
6. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077 
8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Morrisoni 
9. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli 
10. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
11. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
12. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika 
13. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
14. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
15. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-007 
16. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Une-Tus VH15-018-1742 
17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla 
18. Milma (VRL-14149) - Kuuralehdon Ramses VH15-018-1741 
19. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni 
20. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR 
21. Reprobate (VRL-01333) - Salmarin Ässä VH17-018-1014 
22. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
23. enna (VRL-14704) - Viehättävä Amelie VH18-018-1082 
24. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864 
25. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
26. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
27. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
28. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076 
30. miivi (VRL-13320) - Valonsäde 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
32. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri 
33. miivi (VRL-13320) - Varisvaino 
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209 
35. Reprobate (VRL-01333) - Keijukuningas VH15-018-0484 
36. reibili (VRL-10965) - Tilkkeen Rintamakarkuri 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
38. reibili (VRL-10965) - Kekkeruusi 
39. enna (VRL-14704) - Tulentekijä VH18-018-1081 
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126