ERJ
Kisapäivä 22.07.2018
VIP: 13.07.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 267-281 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 110cm  (40/40) TT
2. 110cm  (40/40) TTpäivitetty 11.07.2018, klo 14:25Osallistujat 

1. 110cm 
1. enna (VRL-14704) - Viehättävä Amelie VH18-018-1082 
2. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Mixedin Ohrantappura VH17-018-0185 
4. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Une-Tus VH15-018-1742 
5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes 
6. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
7. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy H17-018-0663 
8. miivi (VRL-13320) - Valonsäde 
9. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
11. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
12. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
13. miivi (VRL-13320) - Varisvaino 
14. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
15. Reprobate (VRL-01333) - Salmarin Ässä VH17-018-1014 
16. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Morrisoni 
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Korvapuusti VH16-018-2742 
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215 
20. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-007 
21. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili 
22. Reprobate (VRL-01333) - Keijukuningas VH15-018-0484 
23. reibili (VRL-10965) - Harakanlento 
24. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
26. reibili (VRL-10965) - Heippalappu 
27. Reprobate (VRL-01333) - Maineen Puukkojunkkari VH17-018-1013 
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Vuorenhaltia VH17-018-0953 
29. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
30. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864 
31. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR 
32. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri 
33. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika 
34. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Ärripurri VH18-018-0579 
35. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
36. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli 
37. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni 
38. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla 
39. Milma (VRL-14149) - Kuuralehdon Ramses VH15-018-1741 
40. enna (VRL-14704) - Tulentekijä VH18-018-1081 

2. 110cm
1. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
2. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
3. reibili (VRL-10965) - Sadetakkisheikki 
4. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
5. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
6. Milma (VRL-14149) - Kuuralehdon Ramses VH15-018-1741 
7. Reprobate (VRL-01333) - Keijukuningas VH15-018-0484 
8. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864 
9. reibili (VRL-10965) - Kekkeruusi 
10. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli 
11. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR 
12. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
14. Pierre (VRL-10531) - Kadon Morrisoni 
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
17. Reprobate (VRL-01333) - Maineen Puukkojunkkari VH17-018-1013 
18. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Une-Tus VH15-018-1742 
19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes 
20. enna (VRL-14704) - Viehättävä Amelie VH18-018-1082 
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla 
22. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni 
23. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
24. reibili (VRL-10965) - Tilkkeen Rintamakarkuri 
25. miivi (VRL-13320) - Varisvaino 
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126 
27. Reprobate (VRL-01333) - Salmarin Ässä VH17-018-1014 
28. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy H17-018-0663 
29. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri 
30. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika 
31. reibili (VRL-10965) - Otson Veikkonen 
32. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
33. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076 
35. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-007 
36. enna (VRL-14704) - Tulentekijä VH18-018-1081 
37. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
38. miivi (VRL-13320) - Valonsäde 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077