ERJ
Kisapäivä 23.07.2018
VIP: 13.07.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 267-281 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 110cm  (40/40) TT
2. 110cm  (40/40) TTpäivitetty 11.07.2018, klo 14:25Osallistujat 

1. 110cm 
1. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
3. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika 
4. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Une-Tus VH15-018-1742 
5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla 
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Mixedin Ohrantappura VH17-018-0185 
7. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri 
8. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
9. Milma (VRL-14149) - Kuuralehdon Ramses VH15-018-1741 
10. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR 
11. reibili (VRL-10965) - Harakanlento 
12. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215 
14. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili 
15. Pierre (VRL-10531) - Kadon Morrisoni 
16. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli 
17. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
18. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni 
19. miivi (VRL-13320) - Varisvaino 
20. miivi (VRL-13320) - Valonsäde 
21. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy H17-018-0663 
22. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Korvapuusti VH16-018-2742 
24. Reprobate (VRL-01333) - Salmarin Ässä VH17-018-1014 
25. enna (VRL-14704) - Tulentekijä VH18-018-1081 
26. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Vuorenhaltia VH17-018-0953 
28. Reprobate (VRL-01333) - Maineen Puukkojunkkari VH17-018-1013 
29. reibili (VRL-10965) - Heippalappu 
30. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes 
31. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-007 
32. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Ärripurri VH18-018-0579 
33. enna (VRL-14704) - Viehättävä Amelie VH18-018-1082 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
35. Reprobate (VRL-01333) - Keijukuningas VH15-018-0484 
36. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864 
37. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
38. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
39. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
40. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 

2. 110cm
1. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika 
2. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR 
3. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli 
4. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri 
5. enna (VRL-14704) - Viehättävä Amelie VH18-018-1082 
6. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-007 
7. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Une-Tus VH15-018-1742 
8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
9. reibili (VRL-10965) - Kekkeruusi 
10. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
11. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
12. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
13. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
14. Reprobate (VRL-01333) - Keijukuningas VH15-018-0484 
15. Reprobate (VRL-01333) - Maineen Puukkojunkkari VH17-018-1013 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
17. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
18. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla 
19. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
20. miivi (VRL-13320) - Varisvaino 
21. enna (VRL-14704) - Tulentekijä VH18-018-1081 
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076 
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209 
24. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864 
25. Pierre (VRL-10531) - Kadon Morrisoni 
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126 
27. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
28. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni 
29. miivi (VRL-13320) - Valonsäde 
30. reibili (VRL-10965) - Otson Veikkonen 
31. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy H17-018-0663 
32. reibili (VRL-10965) - Sadetakkisheikki 
33. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
34. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
35. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
36. Reprobate (VRL-01333) - Salmarin Ässä VH17-018-1014 
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077 
38. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes 
39. Milma (VRL-14149) - Kuuralehdon Ramses VH15-018-1741 
40. reibili (VRL-10965) - Tilkkeen Rintamakarkuri