ERJ
Kisapäivä 24.07.2018
VIP: 13.07.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 267-281 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 110cm  (40/40) TT
2. 110cm  (40/40) TTpäivitetty 11.07.2018, klo 14:25Osallistujat 

1. 110cm 
1. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Korvapuusti VH16-018-2742 
3. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
4. miivi (VRL-13320) - Varisvaino 
5. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli 
6. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika 
7. reibili (VRL-10965) - Harakanlento 
8. enna (VRL-14704) - Tulentekijä VH18-018-1081 
9. miivi (VRL-13320) - Valonsäde 
10. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili 
11. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Ärripurri VH18-018-0579 
12. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
13. Reprobate (VRL-01333) - Salmarin Ässä VH17-018-1014 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
15. Reprobate (VRL-01333) - Keijukuningas VH15-018-0484 
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215 
17. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni 
18. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-007 
19. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri 
20. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
21. Reprobate (VRL-01333) - Maineen Puukkojunkkari VH17-018-1013 
22. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Une-Tus VH15-018-1742 
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Mixedin Ohrantappura VH17-018-0185 
24. Pierre (VRL-10531) - Kadon Morrisoni 
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Vuorenhaltia VH17-018-0953 
26. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
27. enna (VRL-14704) - Viehättävä Amelie VH18-018-1082 
28. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
29. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
30. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
31. reibili (VRL-10965) - Heippalappu 
32. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla 
33. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
34. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy H17-018-0663 
35. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
36. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864 
37. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
38. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
39. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes 
40. Milma (VRL-14149) - Kuuralehdon Ramses VH15-018-1741 

2. 110cm
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077 
2. reibili (VRL-10965) - Sadetakkisheikki 
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076 
4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
5. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni 
6. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
8. miivi (VRL-13320) - Valonsäde 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
10. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes 
11. Reprobate (VRL-01333) - Keijukuningas VH15-018-0484 
12. reibili (VRL-10965) - Otson Veikkonen 
13. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR 
14. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
15. Milma (VRL-14149) - Kuuralehdon Ramses VH15-018-1741 
16. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
17. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
18. Pierre (VRL-10531) - Kadon Morrisoni 
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
20. enna (VRL-14704) - Tulentekijä VH18-018-1081 
21. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
22. Reprobate (VRL-01333) - Salmarin Ässä VH17-018-1014 
23. enna (VRL-14704) - Viehättävä Amelie VH18-018-1082 
24. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-007 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
26. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla 
27. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864 
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126 
29. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Une-Tus VH15-018-1742 
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209 
31. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
32. reibili (VRL-10965) - Tilkkeen Rintamakarkuri 
33. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
34. miivi (VRL-13320) - Varisvaino 
35. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri 
36. reibili (VRL-10965) - Kekkeruusi 
37. Reprobate (VRL-01333) - Maineen Puukkojunkkari VH17-018-1013 
38. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy H17-018-0663 
39. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli 
40. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831