ERJ
Kisapäivä 25.07.2018
VIP: 13.07.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 267-281 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 110cm  (40/40) TT
2. 110cm  (40/40) TTpäivitetty 11.07.2018, klo 14:25Osallistujat 

1. 110cm 
1. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili 
2. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Ärripurri VH18-018-0579 
3. Milma (VRL-14149) - Kuuralehdon Ramses VH15-018-1741 
4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Morrisoni 
5. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
6. reibili (VRL-10965) - Harakanlento 
7. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-007 
8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
10. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes 
11. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy H17-018-0663 
12. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
13. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri 
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Vuorenhaltia VH17-018-0953 
15. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli 
16. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla 
17. Reprobate (VRL-01333) - Salmarin Ässä VH17-018-1014 
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Korvapuusti VH16-018-2742 
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
20. enna (VRL-14704) - Viehättävä Amelie VH18-018-1082 
21. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864 
22. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Une-Tus VH15-018-1742 
23. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika 
24. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
26. reibili (VRL-10965) - Heippalappu 
27. Reprobate (VRL-01333) - Maineen Puukkojunkkari VH17-018-1013 
28. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR 
29. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
30. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
31. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
32. enna (VRL-14704) - Tulentekijä VH18-018-1081 
33. Reprobate (VRL-01333) - Keijukuningas VH15-018-0484 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
35. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215 
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Mixedin Ohrantappura VH17-018-0185 
38. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni 
39. miivi (VRL-13320) - Valonsäde 
40. miivi (VRL-13320) - Varisvaino 

2. 110cm
1. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
2. reibili (VRL-10965) - Tilkkeen Rintamakarkuri 
3. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864 
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077 
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
6. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
7. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126 
9. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Morrisoni 
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209 
12. Milma (VRL-14149) - Kuuralehdon Ramses VH15-018-1741 
13. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-007 
14. enna (VRL-14704) - Tulentekijä VH18-018-1081 
15. reibili (VRL-10965) - Otson Veikkonen 
16. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Une-Tus VH15-018-1742 
17. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri 
18. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR 
19. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni 
20. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy H17-018-0663 
21. Reprobate (VRL-01333) - Salmarin Ässä VH17-018-1014 
22. reibili (VRL-10965) - Sadetakkisheikki 
23. enna (VRL-14704) - Viehättävä Amelie VH18-018-1082 
24. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla 
25. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli 
26. miivi (VRL-13320) - Varisvaino 
27. miivi (VRL-13320) - Valonsäde 
28. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
29. Reprobate (VRL-01333) - Keijukuningas VH15-018-0484 
30. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes 
31. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
32. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
33. reibili (VRL-10965) - Kekkeruusi 
34. Reprobate (VRL-01333) - Maineen Puukkojunkkari VH17-018-1013 
35. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika 
36. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076 
39. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
40. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku