ERJ
Kisapäivä 26.07.2018
VIP: 13.07.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 267-281 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 110cm  (40/40) TT
2. 110cm  (40/40) TTpäivitetty 11.07.2018, klo 14:25Osallistujat 

1. 110cm 
1. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes 
2. enna (VRL-14704) - Tulentekijä VH18-018-1081 
3. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni 
4. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri 
5. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
6. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
7. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
8. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Une-Tus VH15-018-1742 
9. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
10. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy H17-018-0663 
11. miivi (VRL-13320) - Varisvaino 
12. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR 
13. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
15. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
17. Milma (VRL-14149) - Kuuralehdon Ramses VH15-018-1741 
18. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili 
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Vuorenhaltia VH17-018-0953 
20. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864 
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215 
22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla 
23. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
24. reibili (VRL-10965) - Harakanlento 
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Korvapuusti VH16-018-2742 
26. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli 
27. Reprobate (VRL-01333) - Salmarin Ässä VH17-018-1014 
28. Reprobate (VRL-01333) - Keijukuningas VH15-018-0484 
29. miivi (VRL-13320) - Valonsäde 
30. Pierre (VRL-10531) - Kadon Morrisoni 
31. Reprobate (VRL-01333) - Maineen Puukkojunkkari VH17-018-1013 
32. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
33. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
34. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-007 
35. enna (VRL-14704) - Viehättävä Amelie VH18-018-1082 
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Mixedin Ohrantappura VH17-018-0185 
37. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
38. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Ärripurri VH18-018-0579 
39. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika 
40. reibili (VRL-10965) - Heippalappu 

2. 110cm
1. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
2. reibili (VRL-10965) - Otson Veikkonen 
3. reibili (VRL-10965) - Tilkkeen Rintamakarkuri 
4. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri 
5. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli 
6. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-007 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
8. reibili (VRL-10965) - Sadetakkisheikki 
9. Reprobate (VRL-01333) - Keijukuningas VH15-018-0484 
10. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Une-Tus VH15-018-1742 
11. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
13. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
14. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes 
15. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864 
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126 
17. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni 
18. miivi (VRL-13320) - Valonsäde 
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209 
20. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR 
21. reibili (VRL-10965) - Kekkeruusi 
22. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
24. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
25. Pierre (VRL-10531) - Kadon Morrisoni 
26. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy H17-018-0663 
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
28. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
29. Reprobate (VRL-01333) - Salmarin Ässä VH17-018-1014 
30. Reprobate (VRL-01333) - Maineen Puukkojunkkari VH17-018-1013 
31. enna (VRL-14704) - Viehättävä Amelie VH18-018-1082 
32. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla 
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077 
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076 
35. enna (VRL-14704) - Tulentekijä VH18-018-1081 
36. Milma (VRL-14149) - Kuuralehdon Ramses VH15-018-1741 
37. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
38. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika 
39. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
40. miivi (VRL-13320) - Varisvaino