ERJ
Kisapäivä 27.07.2018
VIP: 13.07.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 267-281 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 110cm  (40/40) TT
2. 110cm  (40/40) TTpäivitetty 11.07.2018, klo 14:25Osallistujat 

1. 110cm 
1. Reprobate (VRL-01333) - Maineen Puukkojunkkari VH17-018-1013 
2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
3. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
4. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
5. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
6. enna (VRL-14704) - Tulentekijä VH18-018-1081 
7. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili 
8. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri 
9. Reprobate (VRL-01333) - Salmarin Ässä VH17-018-1014 
10. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes 
11. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika 
12. Milma (VRL-14149) - Kuuralehdon Ramses VH15-018-1741 
13. miivi (VRL-13320) - Varisvaino 
14. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
15. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR 
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Vuorenhaltia VH17-018-0953 
17. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli 
18. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-007 
19. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
20. enna (VRL-14704) - Viehättävä Amelie VH18-018-1082 
21. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
22. Pierre (VRL-10531) - Kadon Morrisoni 
23. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864 
24. reibili (VRL-10965) - Heippalappu 
25. Reprobate (VRL-01333) - Keijukuningas VH15-018-0484 
26. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Ärripurri VH18-018-0579 
27. reibili (VRL-10965) - Harakanlento 
28. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy H17-018-0663 
29. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Une-Tus VH15-018-1742 
30. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla 
31. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
32. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Korvapuusti VH16-018-2742 
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Mixedin Ohrantappura VH17-018-0185 
35. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
36. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni 
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215 
38. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
39. miivi (VRL-13320) - Valonsäde 
40. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 

2. 110cm
1. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
2. reibili (VRL-10965) - Kekkeruusi 
3. Reprobate (VRL-01333) - Keijukuningas VH15-018-0484 
4. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli 
5. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864 
6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209 
8. Reprobate (VRL-01333) - Maineen Puukkojunkkari VH17-018-1013 
9. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni 
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126 
11. miivi (VRL-13320) - Valonsäde 
12. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR 
13. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
14. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076 
16. reibili (VRL-10965) - Tilkkeen Rintamakarkuri 
17. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika 
18. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
19. Reprobate (VRL-01333) - Salmarin Ässä VH17-018-1014 
20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Morrisoni 
21. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Une-Tus VH15-018-1742 
22. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-007 
23. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
24. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
25. enna (VRL-14704) - Tulentekijä VH18-018-1081 
26. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077 
28. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
29. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy H17-018-0663 
30. reibili (VRL-10965) - Otson Veikkonen 
31. miivi (VRL-13320) - Varisvaino 
32. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla 
33. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes 
34. Milma (VRL-14149) - Kuuralehdon Ramses VH15-018-1741 
35. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri 
36. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
38. enna (VRL-14704) - Viehättävä Amelie VH18-018-1082 
39. reibili (VRL-10965) - Sadetakkisheikki 
40. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku