ERJ
Kisapäivä 28.07.2018
VIP: 13.07.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 267-281 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 110cm  (40/40) TT
2. 110cm  (40/40) TTpäivitetty 11.07.2018, klo 14:25Osallistujat 

1. 110cm 
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Morrisoni 
2. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy H17-018-0663 
3. miivi (VRL-13320) - Varisvaino 
4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
5. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
6. Milma (VRL-14149) - Kuuralehdon Ramses VH15-018-1741 
7. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
8. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
9. Reprobate (VRL-01333) - Keijukuningas VH15-018-0484 
10. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
11. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864 
12. reibili (VRL-10965) - Heippalappu 
13. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Chili 
14. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes 
15. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
16. miivi (VRL-13320) - Valonsäde 
17. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni 
18. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR 
19. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli 
20. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla 
21. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
22. Reprobate (VRL-01333) - Salmarin Ässä VH17-018-1014 
23. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Ärripurri VH18-018-0579 
24. Reprobate (VRL-01333) - Maineen Puukkojunkkari VH17-018-1013 
25. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-007 
26. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
27. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
28. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
29. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika 
30. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri 
31. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Vuorenhaltia VH17-018-0953 
33. enna (VRL-14704) - Tulentekijä VH18-018-1081 
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Korvapuusti VH16-018-2742 
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215 
36. reibili (VRL-10965) - Harakanlento 
37. enna (VRL-14704) - Viehättävä Amelie VH18-018-1082 
38. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Une-Tus VH15-018-1742 
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Mixedin Ohrantappura VH17-018-0185 
40. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen

2. 110cm
1. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Morrisoni 
3. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Brandgaine VH14-025-0077 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Aranwen VH14-025-0076 
6. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209 
8. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristirouva VH18-018-0396 
9. miivi (VRL-13320) - Valonsäde 
10. Reprobate (VRL-01333) - Maineen Puukkojunkkari VH17-018-1013 
11. enna (VRL-14704) - Tulentekijä VH18-018-1081 
12. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
13. Reprobate (VRL-01333) - Ruskavaaran Taskukokoinen VH18-018-0864 
14. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Talviuni 
15. reibili (VRL-10965) - Kekkeruusi 
16. Oresama (VRL-02753) - Akmeeli 
17. Oresama (VRL-02753) - Sanchez RR 
18. miivi (VRL-13320) - Tuulenpesän Kuolinsyy H17-018-0663 
19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Pöyristes 
20. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Skylla 
21. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
22. Reprobate (VRL-01333) - Keijukuningas VH15-018-0484 
23. Milma (VRL-14149) - Kuuralehdon Ramses VH15-018-1741 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Vampyyrivahti 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
26. miivi (VRL-13320) - Varisvaino 
27. Reprobate (VRL-01333) - Salmarin Ässä VH17-018-1014 
28. reibili (VRL-10965) - Tilkkeen Rintamakarkuri 
29. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
30. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Huttunen
31. reibili (VRL-10965) - Otson Veikkonen 
32. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-007 
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126 
34. Uppe (VRL-11253) - Hirsimäen Fredrika 
35. reibili (VRL-10965) - Sadetakkisheikki 
36. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
37. enna (VRL-14704) - Viehättävä Amelie VH18-018-1082 
38. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Une-Tus VH15-018-1742 
39. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
40. Uppe (VRL-11253) - Runon Safiiri