ERJ
Kisapäivä 20.08.2018
VIP: 19.08.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 345-359 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT


päivitetty 15.08.2018, klo 13:55

Osallistujat 

1. 100cm 
1. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Vilukko 
2. Shannon. (VRL-05645) - BT Anastasia VH17-003-0145
3. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
4. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395 
5. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
6. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Ketutus 
7. Kida (VRL-08368) - Northlake's Pickles 
8. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
9. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku 
10. Kida (VRL-08368) - Maximus 
11. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
12. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 
13. turjake (VRL-07415) - Wyeth Way Hamlet 
14. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
15. turjake (VRL-07415) - Pennhurst Flicka 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
17. Kida (VRL-08368) - Tiptoes Mousy 
18. reibili (VRL-10965) - Ponipalleron Räikkönen VH18-018-0479 
19. Desmi (VRL-14548) - Vähäpellon Rakastettu 
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kerttuli 
21. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
22. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394 
23. Desmi (VRL-14548) - Tuulenpesän Tattiralli 
24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
25. turjake (VRL-07415) - Mistyfield's Funny Girl 
26. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 
27. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 
28. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
29. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kohtalonkiertäjä 
30. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Karmaisewa 
31. sarqquu (VRL-04374) - Tuiskulan Vikuri VH18-018-0674 
32. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
33. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
34. turjake (VRL-07415) - Inky Maple Oak 
35. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 
36. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
37. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
38. miivi (VRL-13320) - Huvihuuma 
39. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 
40. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Sammeli 


2. 100cm
1. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Sammeli 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
3. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Oonko Nolo 
4. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395 
5. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
6. turjake (VRL-07415) - Red Chinchilla 
7. sarqquu (VRL-04374) - Tuiskulan Vikuri VH18-018-0674 
8. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen 
9. reibili (VRL-10965) - AH Oskari 
10. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
11. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
12. Kida (VRL-08368) - Northlake's Pickles 
13. Kida (VRL-08368) - Tiptoes Mousy 
14. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 
15. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
16. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
17. Shannon. (VRL-05645) - Salima Fakat M VH18-003-0093
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku 
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
20. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
21. miivi (VRL-13320) - Huvihuuma 
22. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 
23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kerttuli 
24. Desmi (VRL-14548) - Pirunkorven Tunturipölyä 
25. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
26. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
27. turjake (VRL-07415) - Little Snail 
28. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
29. reibili (VRL-10965) - AH Onerva 
30. Desmi (VRL-14548) - Mörkövaaran Verimaagi 
31. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kohtalonkiertäjä 
32. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 
33. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394 
34. turjake (VRL-07415) - Holmgårdens Min-San 
35. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
36. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
37. Kida (VRL-08368) - Maximus 
38. turjake (VRL-07415) - Lisselton's Mad Fairy 
39. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
40. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale