ERJ
Kisapäivä 21.08.2018
VIP: 19.08.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 345-359 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT


päivitetty 15.08.2018, klo 13:55

Osallistujat 

1. 100cm 
1. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394 
2. miivi (VRL-13320) - Huvihuuma 
3. Kida (VRL-08368) - Northlake's Pickles 
4. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Vilukko 
5. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
6. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
7. turjake (VRL-07415) - Mistyfield's Funny Girl 
8. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Ketutus 
9. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
10. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 
11. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Sammeli 
12. Kida (VRL-08368) - Tiptoes Mousy 
13. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 
14. turjake (VRL-07415) - Wyeth Way Hamlet 
15. turjake (VRL-07415) - Inky Maple Oak 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kerttuli 
18. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 
19. Shannon. (VRL-05645) - BT Anastasia VH17-003-0145
20. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
21. Desmi (VRL-14548) - Tuulenpesän Tattiralli 
22. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 
23. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku 
25. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kohtalonkiertäjä 
26. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
27. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
28. reibili (VRL-10965) - Ponipalleron Räikkönen VH18-018-0479 
29. Kida (VRL-08368) - Maximus 
30. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
31. sarqquu (VRL-04374) - Tuiskulan Vikuri VH18-018-0674 
32. Desmi (VRL-14548) - Vähäpellon Rakastettu 
33. turjake (VRL-07415) - Pennhurst Flicka 
34. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Karmaisewa 
35. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
36. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395 
37. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
38. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
39. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 
40. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 

2. 100cm
1. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
2. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 
3. sarqquu (VRL-04374) - Tuiskulan Vikuri VH18-018-0674 
4. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
5. turjake (VRL-07415) - Little Snail 
6. Desmi (VRL-14548) - Mörkövaaran Verimaagi 
7. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku 
8. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
9. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen 
10. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Oonko Nolo 
11. Kida (VRL-08368) - Maximus 
12. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
13. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
14. Kida (VRL-08368) - Tiptoes Mousy 
15. Desmi (VRL-14548) - Pirunkorven Tunturipölyä 
16. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394 
17. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395 
18. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
19. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
20. reibili (VRL-10965) - AH Oskari 
21. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kohtalonkiertäjä 
22. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
23. reibili (VRL-10965) - AH Onerva 
24. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
25. miivi (VRL-13320) - Huvihuuma 
26. turjake (VRL-07415) - Lisselton's Mad Fairy 
27. Shannon. (VRL-05645) - Salima Fakat M VH18-003-0093
28. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Sammeli 
29. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
30. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
31. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 
32. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale 
33. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kerttuli 
34. turjake (VRL-07415) - Red Chinchilla 
35. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
36. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 
37. turjake (VRL-07415) - Holmgårdens Min-San 
38. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
40. Kida (VRL-08368) - Northlake's Pickles