ERJ
Kisapäivä 22.08.2018
VIP: 19.08.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 345-359 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT


päivitetty 15.08.2018, klo 13:55

Osallistujat 

1. 100cm 
1. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
2. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Ketutus 
3. turjake (VRL-07415) - Wyeth Way Hamlet 
4. Desmi (VRL-14548) - Tuulenpesän Tattiralli 
5. Kida (VRL-08368) - Northlake's Pickles 
6. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 
7. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 
8. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kohtalonkiertäjä 
9. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
10. turjake (VRL-07415) - Pennhurst Flicka 
11. Shannon. (VRL-05645) - BT Anastasia VH17-003-0145
12. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395 
13. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 
14. turjake (VRL-07415) - Inky Maple Oak 
15. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Karmaisewa 
16. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 
17. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
18. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394 
19. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
20. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
21. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 
22. miivi (VRL-13320) - Huvihuuma 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
24. reibili (VRL-10965) - Ponipalleron Räikkönen VH18-018-0479 
25. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
26. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
27. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Sammeli 
28. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku 
29. Kida (VRL-08368) - Maximus 
30. sarqquu (VRL-04374) - Tuiskulan Vikuri VH18-018-0674 
31. Desmi (VRL-14548) - Vähäpellon Rakastettu 
32. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
33. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
34. turjake (VRL-07415) - Mistyfield's Funny Girl 
35. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
36. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
37. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
38. Kida (VRL-08368) - Tiptoes Mousy 
39. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kerttuli 
40. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Vilukko 

2. 100cm
1. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
2. Shannon. (VRL-05645) - Salima Fakat M VH18-003-0093
3. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 
4. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
5. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
6. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
7. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 
8. turjake (VRL-07415) - Red Chinchilla 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
10. turjake (VRL-07415) - Lisselton's Mad Fairy 
11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394 
12. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kohtalonkiertäjä 
13. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale 
14. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
15. reibili (VRL-10965) - AH Oskari 
16. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 
17. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen 
18. Kida (VRL-08368) - Maximus 
19. Kida (VRL-08368) - Northlake's Pickles 
20. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
21. turjake (VRL-07415) - Little Snail 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
23. Desmi (VRL-14548) - Pirunkorven Tunturipölyä 
24. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Oonko Nolo 
25. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Sammeli 
26. Kida (VRL-08368) - Tiptoes Mousy 
27. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
28. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
29. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395 
30. reibili (VRL-10965) - AH Onerva 
31. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
32. Desmi (VRL-14548) - Mörkövaaran Verimaagi 
33. miivi (VRL-13320) - Huvihuuma 
34. sarqquu (VRL-04374) - Tuiskulan Vikuri VH18-018-0674 
35. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
36. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kerttuli 
37. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku 
38. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
39. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
40. turjake (VRL-07415) - Holmgårdens Min-San