ERJ
Kisapäivä 24.08.2018
VIP: 19.08.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 345-359 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT


päivitetty 15.08.2018, klo 13:55

Osallistujat 

1. 100cm 
1. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Ketutus 
2. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Karmaisewa 
3. Kida (VRL-08368) - Maximus 
4. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kerttuli 
5. Kida (VRL-08368) - Tiptoes Mousy 
6. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
7. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
8. miivi (VRL-13320) - Huvihuuma 
9. turjake (VRL-07415) - Mistyfield's Funny Girl 
10. turjake (VRL-07415) - Inky Maple Oak 
11. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kohtalonkiertäjä 
12. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 
13. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
14. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 
15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394 
16. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
17. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
18. Shannon. (VRL-05645) - BT Anastasia VH17-003-0145
19. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
20. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
21. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 
22. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Sammeli 
23. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 
24. sarqquu (VRL-04374) - Tuiskulan Vikuri VH18-018-0674 
25. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku 
26. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Vilukko 
27. turjake (VRL-07415) - Wyeth Way Hamlet 
28. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 
29. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
30. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
31. reibili (VRL-10965) - Ponipalleron Räikkönen VH18-018-0479 
32. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
33. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
34. Kida (VRL-08368) - Northlake's Pickles 
35. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395 
36. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
37. turjake (VRL-07415) - Pennhurst Flicka 
38. Desmi (VRL-14548) - Tuulenpesän Tattiralli 
39. Desmi (VRL-14548) - Vähäpellon Rakastettu 
40. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005

2. 100cm
1. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen 
2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku 
3. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
4. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
5. Shannon. (VRL-05645) - Salima Fakat M VH18-003-0093
6. turjake (VRL-07415) - Holmgårdens Min-San 
7. Kida (VRL-08368) - Maximus 
8. Kida (VRL-08368) - Tiptoes Mousy 
9. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 
10. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Oonko Nolo 
11. miivi (VRL-13320) - Huvihuuma 
12. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 
13. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kohtalonkiertäjä 
14. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kerttuli 
16. sarqquu (VRL-04374) - Tuiskulan Vikuri VH18-018-0674 
17. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
18. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
19. turjake (VRL-07415) - Lisselton's Mad Fairy 
20. Desmi (VRL-14548) - Pirunkorven Tunturipölyä 
21. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
22. reibili (VRL-10965) - AH Onerva 
23. reibili (VRL-10965) - AH Oskari 
24. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
25. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394 
26. Desmi (VRL-14548) - Mörkövaaran Verimaagi 
27. Kida (VRL-08368) - Northlake's Pickles 
28. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
29. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
30. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
31. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
32. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
33. turjake (VRL-07415) - Little Snail 
34. turjake (VRL-07415) - Red Chinchilla 
35. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale 
36. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 
37. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Sammeli 
38. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
39. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395 
40. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010