ERJ
Kisapäivä 25.08.2018
VIP: 19.08.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 345-359 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT


päivitetty 15.08.2018, klo 13:55

Osallistujat 

1. 100cm 
1. miivi (VRL-13320) - Huvihuuma 
2. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
3. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 
4. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
5. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
6. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 
7. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 
8. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kohtalonkiertäjä 
9. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
10. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Sammeli 
11. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
12. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kerttuli 
13. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
15. Shannon. (VRL-05645) - BT Anastasia VH17-003-0145
16. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 
17. turjake (VRL-07415) - Mistyfield's Funny Girl 
18. sarqquu (VRL-04374) - Tuiskulan Vikuri VH18-018-0674 
19. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Vilukko 
20. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
21. turjake (VRL-07415) - Inky Maple Oak 
22. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
24. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
25. reibili (VRL-10965) - Ponipalleron Räikkönen VH18-018-0479 
26. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku 
28. turjake (VRL-07415) - Wyeth Way Hamlet 
29. Kida (VRL-08368) - Northlake's Pickles 
30. Kida (VRL-08368) - Maximus 
31. Kida (VRL-08368) - Tiptoes Mousy 
32. Desmi (VRL-14548) - Vähäpellon Rakastettu 
33. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
34. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395 
35. turjake (VRL-07415) - Pennhurst Flicka 
36. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Karmaisewa 
37. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
38. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
39. Desmi (VRL-14548) - Tuulenpesän Tattiralli 
40. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Ketutus 

2. 100cm
1. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen 
2. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
3. Shannon. (VRL-05645) - Salima Fakat M VH18-003-0093
4. Desmi (VRL-14548) - Pirunkorven Tunturipölyä 
5. turjake (VRL-07415) - Holmgårdens Min-San 
6. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 
7. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
8. turjake (VRL-07415) - Lisselton's Mad Fairy 
9. sarqquu (VRL-04374) - Tuiskulan Vikuri VH18-018-0674 
10. turjake (VRL-07415) - Red Chinchilla 
11. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
12. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394 
13. reibili (VRL-10965) - AH Oskari 
14. Kida (VRL-08368) - Tiptoes Mousy 
15. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
16. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale 
17. Desmi (VRL-14548) - Mörkövaaran Verimaagi 
18. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Oonko Nolo 
19. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
20. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 
21. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku 
22. turjake (VRL-07415) - Little Snail 
23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kerttuli 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
25. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
26. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Sammeli 
27. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
28. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 
29. reibili (VRL-10965) - AH Onerva 
30. Kida (VRL-08368) - Northlake's Pickles 
31. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
32. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395 
33. Kida (VRL-08368) - Maximus 
34. miivi (VRL-13320) - Huvihuuma 
35. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
36. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
37. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
38. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
39. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
40. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kohtalonkiertäjä