ERJ
Kisapäivä 26.08.2018
VIP: 19.08.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 345-359 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT


päivitetty 15.08.2018, klo 13:55

Osallistujat 

1. 100cm 
1. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
3. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395 
4. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394 
5. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 
6. miivi (VRL-13320) - Huvihuuma 
7. Desmi (VRL-14548) - Vähäpellon Rakastettu 
8. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 
9. Shannon. (VRL-05645) - BT Anastasia VH17-003-0145
10. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
11. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
12. Kida (VRL-08368) - Tiptoes Mousy 
13. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
14. Kida (VRL-08368) - Maximus 
15. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Vilukko 
16. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kerttuli 
18. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Karmaisewa 
19. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
20. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 
21. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Ketutus 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
23. turjake (VRL-07415) - Wyeth Way Hamlet 
24. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
25. Kida (VRL-08368) - Northlake's Pickles 
26. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
27. sarqquu (VRL-04374) - Tuiskulan Vikuri VH18-018-0674 
28. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku 
29. turjake (VRL-07415) - Inky Maple Oak 
30. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kohtalonkiertäjä 
31. Desmi (VRL-14548) - Tuulenpesän Tattiralli 
32. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 
33. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 
34. turjake (VRL-07415) - Mistyfield's Funny Girl 
35. reibili (VRL-10965) - Ponipalleron Räikkönen VH18-018-0479 
36. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
37. turjake (VRL-07415) - Pennhurst Flicka 
38. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Sammeli 
39. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
40. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 

2. 100cm
1. Kida (VRL-08368) - Tiptoes Mousy 
2. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Sammeli 
3. Desmi (VRL-14548) - Mörkövaaran Verimaagi 
4. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale 
5. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 
6. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen 
7. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
8. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
9. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
10. Desmi (VRL-14548) - Pirunkorven Tunturipölyä 
11. turjake (VRL-07415) - Little Snail 
12. turjake (VRL-07415) - Lisselton's Mad Fairy 
13. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
14. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kerttuli 
15. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
16. miivi (VRL-13320) - Huvihuuma 
17. Kida (VRL-08368) - Northlake's Pickles 
18. Kida (VRL-08368) - Maximus 
19. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
20. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
21. turjake (VRL-07415) - Red Chinchilla 
22. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku 
23. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kohtalonkiertäjä 
24. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
26. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
27. reibili (VRL-10965) - AH Oskari 
28. reibili (VRL-10965) - AH Onerva 
29. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394 
30. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
31. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
32. turjake (VRL-07415) - Holmgårdens Min-San 
33. Shannon. (VRL-05645) - Salima Fakat M VH18-003-0093
34. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
35. sarqquu (VRL-04374) - Tuiskulan Vikuri VH18-018-0674 
36. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
38. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
39. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395 
40. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Oonko Nolo