ERJ
Kisapäivä 27.08.2018
VIP: 19.08.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 345-359 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT


päivitetty 15.08.2018, klo 13:55

Osallistujat 

1. 100cm 
1. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 
2. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
4. miivi (VRL-13320) - Huvihuuma 
5. Desmi (VRL-14548) - Tuulenpesän Tattiralli 
6. Desmi (VRL-14548) - Vähäpellon Rakastettu 
7. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
8. Kida (VRL-08368) - Tiptoes Mousy 
9. turjake (VRL-07415) - Wyeth Way Hamlet 
10. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Karmaisewa 
11. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Sammeli 
12. Shannon. (VRL-05645) - BT Anastasia VH17-003-0145
13. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
14. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 
15. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
16. turjake (VRL-07415) - Pennhurst Flicka 
17. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
18. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku 
20. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 
21. turjake (VRL-07415) - Mistyfield's Funny Girl 
22. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
23. turjake (VRL-07415) - Inky Maple Oak 
24. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
25. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kohtalonkiertäjä 
26. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 
27. sarqquu (VRL-04374) - Tuiskulan Vikuri VH18-018-0674 
28. Kida (VRL-08368) - Maximus 
29. reibili (VRL-10965) - Ponipalleron Räikkönen VH18-018-0479 
30. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394 
31. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 
32. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
33. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Ketutus 
34. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
35. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
36. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Vilukko 
37. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395 
38. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kerttuli 
39. Kida (VRL-08368) - Northlake's Pickles 
40. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 

2. 100cm
1. turjake (VRL-07415) - Lisselton's Mad Fairy 
2. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
3. Kida (VRL-08368) - Tiptoes Mousy 
4. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale 
5. Kida (VRL-08368) - Northlake's Pickles 
6. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
7. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
8. Shannon. (VRL-05645) - Salima Fakat M VH18-003-0093
9. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395 
10. sarqquu (VRL-04374) - Tuiskulan Vikuri VH18-018-0674 
11. Kida (VRL-08368) - Maximus 
12. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 
13. Desmi (VRL-14548) - Pirunkorven Tunturipölyä 
14. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 
15. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
16. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
17. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
18. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
19. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Sammeli 
20. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 
21. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
22. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen 
23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kerttuli 
24. reibili (VRL-10965) - AH Onerva 
25. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Oonko Nolo 
26. turjake (VRL-07415) - Holmgårdens Min-San 
27. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
28. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
29. reibili (VRL-10965) - AH Oskari 
30. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
31. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
32. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku 
33. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kohtalonkiertäjä 
34. miivi (VRL-13320) - Huvihuuma 
35. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394 
36. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
37. Desmi (VRL-14548) - Mörkövaaran Verimaagi 
38. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
39. turjake (VRL-07415) - Little Snail 
40. turjake (VRL-07415) - Red Chinchilla