ERJ
Kisapäivä 30.08.2018
VIP: 19.08.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 345-359 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT


päivitetty 15.08.2018, klo 13:55

Osallistujat 

1. 100cm 
1. miivi (VRL-13320) - Huvihuuma 
2. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394 
3. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Karmaisewa 
4. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
5. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 
6. reibili (VRL-10965) - Ponipalleron Räikkönen VH18-018-0479 
7. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
8. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
9. Shannon. (VRL-05645) - BT Anastasia VH17-003-0145
10. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
11. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
12. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
13. sarqquu (VRL-04374) - Tuiskulan Vikuri VH18-018-0674 
14. turjake (VRL-07415) - Mistyfield's Funny Girl 
15. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 
16. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395 
17. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
18. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Sammeli 
19. Kida (VRL-08368) - Maximus 
20. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Ketutus 
21. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
22. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
23. Kida (VRL-08368) - Northlake's Pickles 
24. turjake (VRL-07415) - Wyeth Way Hamlet 
25. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Vilukko 
26. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
27. turjake (VRL-07415) - Pennhurst Flicka 
28. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 
29. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku 
31. Desmi (VRL-14548) - Vähäpellon Rakastettu 
32. Kida (VRL-08368) - Tiptoes Mousy 
33. turjake (VRL-07415) - Inky Maple Oak 
34. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 
35. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kohtalonkiertäjä 
36. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
37. Desmi (VRL-14548) - Tuulenpesän Tattiralli 
38. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
40. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kerttuli 

2. 100cm
1. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kerttuli 
3. Kida (VRL-08368) - Northlake's Pickles 
4. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
5. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395 
6. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
7. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 
8. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale 
9. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
10. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
11. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
12. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
13. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kohtalonkiertäjä 
14. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 
15. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
16. turjake (VRL-07415) - Little Snail 
17. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen 
18. Kida (VRL-08368) - Maximus 
19. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
20. miivi (VRL-13320) - Huvihuuma 
21. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 
22. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku 
23. turjake (VRL-07415) - Holmgårdens Min-San 
24. turjake (VRL-07415) - Lisselton's Mad Fairy 
25. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
26. Desmi (VRL-14548) - Mörkövaaran Verimaagi 
27. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
28. Desmi (VRL-14548) - Pirunkorven Tunturipölyä 
29. reibili (VRL-10965) - AH Onerva 
30. reibili (VRL-10965) - AH Oskari 
31. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Oonko Nolo 
32. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394 
33. Shannon. (VRL-05645) - Salima Fakat M VH18-003-0093
34. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Sammeli 
35. Kida (VRL-08368) - Tiptoes Mousy 
36. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
38. sarqquu (VRL-04374) - Tuiskulan Vikuri VH18-018-0674 
39. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
40. turjake (VRL-07415) - Red Chinchilla