ERJ
Kisapäivä 31.08.2018
VIP: 19.08.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 345-359 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT


päivitetty 15.08.2018, klo 13:55

Osallistujat 

1. 100cm 
1. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394 
2. miivi (VRL-13320) - Huvihuuma 
3. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
4. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
5. Desmi (VRL-14548) - Vähäpellon Rakastettu 
6. reibili (VRL-10965) - Ponipalleron Räikkönen VH18-018-0479 
7. Shannon. (VRL-05645) - BT Anastasia VH17-003-0145
8. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 
9. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 
10. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku 
11. turjake (VRL-07415) - Pennhurst Flicka 
12. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
13. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Karmaisewa 
14. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Ketutus 
15. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Sammeli 
16. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 
17. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
18. turjake (VRL-07415) - Mistyfield's Funny Girl 
19. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
20. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 
21. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
22. turjake (VRL-07415) - Wyeth Way Hamlet 
23. Kida (VRL-08368) - Tiptoes Mousy 
24. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kohtalonkiertäjä 
25. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395 
26. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
27. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
28. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 
29. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Vilukko 
30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kerttuli 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
32. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
33. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
34. sarqquu (VRL-04374) - Tuiskulan Vikuri VH18-018-0674 
35. Kida (VRL-08368) - Maximus 
36. Kida (VRL-08368) - Northlake's Pickles 
37. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
38. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
39. Desmi (VRL-14548) - Tuulenpesän Tattiralli 
40. turjake (VRL-07415) - Inky Maple Oak 

2. 100cm
1. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 
2. miivi (VRL-13320) - Huvihuuma 
3. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
4. Kida (VRL-08368) - Tiptoes Mousy 
5. Shannon. (VRL-05645) - Salima Fakat M VH18-003-0093
6. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale 
7. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku 
8. Kida (VRL-08368) - Northlake's Pickles 
9. turjake (VRL-07415) - Red Chinchilla 
10. Desmi (VRL-14548) - Pirunkorven Tunturipölyä 
11. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 
12. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
13. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394 
15. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kohtalonkiertäjä 
16. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kerttuli 
17. sarqquu (VRL-04374) - Tuiskulan Vikuri VH18-018-0674 
18. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 
19. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
20. turjake (VRL-07415) - Holmgårdens Min-San 
21. reibili (VRL-10965) - AH Oskari 
22. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
23. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
24. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395 
25. Desmi (VRL-14548) - Mörkövaaran Verimaagi 
26. turjake (VRL-07415) - Lisselton's Mad Fairy 
27. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
28. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
29. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
30. turjake (VRL-07415) - Little Snail 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
32. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
33. reibili (VRL-10965) - AH Onerva 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
35. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Sammeli 
36. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
37. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Oonko Nolo 
38. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
39. Kida (VRL-08368) - Maximus 
40. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen