ERJ
Kisapäivä 01.09.2018
VIP: 19.08.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 345-359 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT


päivitetty 15.08.2018, klo 13:55

Osallistujat 

1. 100cm 
1. turjake (VRL-07415) - Wyeth Way Hamlet 
2. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
3. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
4. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 
5. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 
6. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
7. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Ketutus 
8. miivi (VRL-13320) - Huvihuuma 
9. reibili (VRL-10965) - Ponipalleron Räikkönen VH18-018-0479 
10. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Sammeli 
11. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395 
12. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
13. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
14. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kohtalonkiertäjä 
15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kerttuli 
16. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
17. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 
18. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 
19. Kida (VRL-08368) - Northlake's Pickles 
20. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
21. Kida (VRL-08368) - Maximus 
22. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Karmaisewa 
23. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
25. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394 
26. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
27. Desmi (VRL-14548) - Tuulenpesän Tattiralli 
28. Kida (VRL-08368) - Tiptoes Mousy 
29. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Vilukko 
30. Shannon. (VRL-05645) - BT Anastasia VH17-003-0145
31. turjake (VRL-07415) - Inky Maple Oak 
32. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
33. sarqquu (VRL-04374) - Tuiskulan Vikuri VH18-018-0674 
34. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
35. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
36. turjake (VRL-07415) - Pennhurst Flicka 
37. turjake (VRL-07415) - Mistyfield's Funny Girl 
38. Desmi (VRL-14548) - Vähäpellon Rakastettu 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
40. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku 

2. 100cm
1. Vibaja (VRL-00727) - Veralie 
2. reibili (VRL-10965) - AH Onerva 
3. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Oonko Nolo 
4. turjake (VRL-07415) - Little Snail 
5. reibili (VRL-10965) - AH Oskari 
6. miivi (VRL-13320) - Syrjän Jossitten 
7. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 
8. Sonja (VRL-11911) - Godewyn VH17-026-0006 
9. Sonja (VRL-11911) - Diablo Rose VH17-026-0007 
10. Desmi (VRL-14548) - Pirunkorven Tunturipölyä 
11. sarqquu (VRL-04374) - Tuiskulan Vikuri VH18-018-0674 
12. Kida (VRL-08368) - Northlake's Pickles 
13. Desmi (VRL-14548) - Seppäjärven Kalavale 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Raivotar 
15. reibili (VRL-10965) - AH Hopiainen 
16. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Magma VH18-018-1394 
17. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
18. Sonja (VRL-11911) - Diabolic Dael VH17-026-0010 
19. turjake (VRL-07415) - Lisselton's Mad Fairy 
20. turjake (VRL-07415) - Red Chinchilla 
21. miivi (VRL-13320) - Huvihuuma 
22. Sonja (VRL-11911) - Doomsday Devil VH17-026-0005 
23. Shannon. (VRL-05645) - Salima Fakat M VH18-003-0093
24. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ilmianto VH18-018-1114 
25. Hapero (VRL-06115) - Měsicě VH16-101-0031 
26. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kohtalonkiertäjä 
27. Kida (VRL-08368) - Tiptoes Mousy 
28. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valokaiku 
29. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad 
30. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Noki VH18-018-1395 
31. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuisku 
32. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 
33. Uppe (VRL-11253) - Kaunon Sammeli 
34. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Kerttuli 
35. reibili (VRL-10965) - Duanin Kiirastuli VH17-018-1981 
36. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 
37. Kida (VRL-08368) - Maximus 
38. Desmi (VRL-14548) - Mörkövaaran Verimaagi 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski 
40. turjake (VRL-07415) - Holmgårdens Min-San