ERJ 11.03.2019

VIP: 08.03.2019
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 50 ratsukkoa / luokka
- 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 530-549
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 100cm (50/50) TT 
2. 100cm (50/50) TT


päivitetty 02.03.2019, klo 11:32

Osallistujat / Tulokset

1. 100cm (50/50)
1. reibili (VRL-10965) - Ivahymy 2. Tinsu (VRL-12410) - Kärmeniemen Navakka 3. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles VH19-027-0010 4. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240 5. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Metsänpoika VH15-018-2009 6. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066 7. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä 8. Tinsu (VRL-12410) - Hämäytys II 9. reibili (VRL-10965) - Ponipalleron Räikkönen VH18-018-0479 10. birdie (VRL-14733) - Broadcast Nevada 11. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 12. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia 13. Pierre (VRL-10531) - Navajan Veriappelsiini 14. Tinsu (VRL-12410) - Runon Helmikielo 15. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni 16. Humutin (VRL-14618) - Tähtisilmän Tuike VH17-018-0381 17. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768 18. sonya (VRL-09386) - Arion Dael VH18-025-0073 19. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 20. Kida (VRL-08368) - Snowmoore Cherrykiss VH19-027-0011 21. Calla (VRL-11247) - Huvin Volteri VH16-018-2290 22. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935 23. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan 24. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917 25. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001 26. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 27. Cherry (VRL-12299) - Fuchs Fürst VH18-011-0215 28. Cherry (VRL-12299) - Ruusupelätti VH17-018-1710 29. Cherry (VRL-12299) - AT Hulihevinä 30. Lissu T. (VRL-12701) - Varjoviima 31. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324 32. Tinsu (VRL-12410) - Huvitutin Elmo 33. Calla (VRL-11247) - Pirunkorven Hermes VH17-018-1248 34. Tinsu (VRL-12410) - Höstnäs Astrid 35. Calla (VRL-11247) - Ventoksen Loitsuke VH16-018-0344 36. reibili (VRL-10965) - Vähäjään Marmor 37. sonya (VRL-09386) - Caer Maco VH18-022-0074 38. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131 39. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123 40. Kida (VRL-08368) - Lodsworth Oberon VH19-035-0021 41. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 42. Calla (VRL-11247) - Villahaan Peeti VH15-018-2024 43. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 44. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether VH19-035-0022 45. Theo (VRL-14436) - Vaniman Kultapoika VH18-018-2138 46. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius VH19-027-0009 47. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 48. sonya (VRL-09386) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180 49. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 50. birdie (VRL-14733) - Lagor Mirya
2. 100cm (50/50)
1. sonya (VRL-09386) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180 2. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan 3. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 4. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether VH19-035-0022 5. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324 6. Cherry (VRL-12299) - Fuchs Fürst VH18-011-0215 7. Theo (VRL-14436) - Vaniman Kultapoika VH18-018-2138 8. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Metsänpoika VH15-018-2009 9. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 10. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 11. reibili (VRL-10965) - Vähäjään Marmor 12. Tinsu (VRL-12410) - Kärmeniemen Navakka 13. Tinsu (VRL-12410) - Huvitutin Elmo 14. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni 15. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Samba 16. Lissu T. (VRL-12701) - Varjoviima 17. Kida (VRL-08368) - Lodsworth Oberon VH19-035-0021 18. Cherry (VRL-12299) - Ruusupelätti VH17-018-1710 19. sonya (VRL-09386) - Caer Maco VH18-022-0074 20. Kida (VRL-08368) - Snowmoore Cherrykiss VH19-027-0011 21. birdie (VRL-14733) - Lagor Mirya 22. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768 23. Humutin (VRL-14618) - Tähtisilmän Tuike VH17-018-0381 24. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia 25. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935 26. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä 27. Tinsu (VRL-12410) - Höstnäs Astrid 28. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Järkipuoli 29. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917 30. Calla (VRL-11247) - Ventoksen Loitsuke VH16-018-0344 31. Calla (VRL-11247) - Pirunkorven Hermes VH17-018-1248 32. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius VH19-027-0009 33. sonya (VRL-09386) - Arion Dael VH18-025-0073 34. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 35. Calla (VRL-11247) - Huvin Volteri VH16-018-2290 36. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Amanda 37. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240 38. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 39. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles VH19-027-0010 40. Pierre (VRL-10531) - Navajan Veriappelsiini 41. Tinsu (VRL-12410) - Hämäytys II 42. Cherry (VRL-12299) - AT Hulihevinä 43. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066 44. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001 45. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 46. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123 47. Tinsu (VRL-12410) - Runon Helmikielo 48. birdie (VRL-14733) - Broadcast Nevada 49. Calla (VRL-11247) - Villahaan Peeti VH15-018-2024 50. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131