ERJ 20.03.2019

VIP: 08.03.2019
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 50 ratsukkoa / luokka
- 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 530-549
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 100cm (50/50) TT 
2. 100cm (50/50) TT


päivitetty 02.03.2019, klo 11:32

Osallistujat / Tulokset

1. 100cm (50/50)
1. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Metsänpoika VH15-018-2009 2. sonya (VRL-09386) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180 3. Calla (VRL-11247) - Villahaan Peeti VH15-018-2024 4. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles VH19-027-0010 5. sonya (VRL-09386) - Arion Dael VH18-025-0073 6. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240 7. Tinsu (VRL-12410) - Runon Helmikielo 8. birdie (VRL-14733) - Lagor Mirya 9. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä 10. Theo (VRL-14436) - Vaniman Kultapoika VH18-018-2138 11. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether VH19-035-0022 12. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935 13. Tinsu (VRL-12410) - Hämäytys II 14. Tinsu (VRL-12410) - Höstnäs Astrid 15. reibili (VRL-10965) - Vähäjään Marmor 16. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 17. reibili (VRL-10965) - Ponipalleron Räikkönen VH18-018-0479 18. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324 19. Tinsu (VRL-12410) - Kärmeniemen Navakka 20. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 21. Calla (VRL-11247) - Huvin Volteri VH16-018-2290 22. Humutin (VRL-14618) - Tähtisilmän Tuike VH17-018-0381 23. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 24. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 25. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan 26. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917 27. Lissu T. (VRL-12701) - Varjoviima 28. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni 29. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768 30. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066 31. birdie (VRL-14733) - Broadcast Nevada 32. Tinsu (VRL-12410) - Huvitutin Elmo 33. Cherry (VRL-12299) - Ruusupelätti VH17-018-1710 34. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001 35. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131 36. Cherry (VRL-12299) - Fuchs Fürst VH18-011-0215 37. Cherry (VRL-12299) - AT Hulihevinä 38. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius VH19-027-0009 39. Kida (VRL-08368) - Snowmoore Cherrykiss VH19-027-0011 40. Kida (VRL-08368) - Lodsworth Oberon VH19-035-0021 41. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123 42. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 43. reibili (VRL-10965) - Ivahymy 44. sonya (VRL-09386) - Caer Maco VH18-022-0074 45. Calla (VRL-11247) - Pirunkorven Hermes VH17-018-1248 46. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 47. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia 48. Calla (VRL-11247) - Ventoksen Loitsuke VH16-018-0344 49. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 50. Pierre (VRL-10531) - Navajan Veriappelsiini
2. 100cm (50/50)
1. Pierre (VRL-10531) - Navajan Veriappelsiini 2. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123 3. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001 4. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768 5. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Samba 6. Tinsu (VRL-12410) - Kärmeniemen Navakka 7. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131 8. sonya (VRL-09386) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180 9. Calla (VRL-11247) - Huvin Volteri VH16-018-2290 10. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324 11. Calla (VRL-11247) - Villahaan Peeti VH15-018-2024 12. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917 13. Tinsu (VRL-12410) - Runon Helmikielo 14. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 15. Tinsu (VRL-12410) - Höstnäs Astrid 16. Humutin (VRL-14618) - Tähtisilmän Tuike VH17-018-0381 17. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 18. Cherry (VRL-12299) - Ruusupelätti VH17-018-1710 19. Cherry (VRL-12299) - Fuchs Fürst VH18-011-0215 20. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä 21. birdie (VRL-14733) - Broadcast Nevada 22. Kida (VRL-08368) - Lodsworth Oberon VH19-035-0021 23. Tinsu (VRL-12410) - Huvitutin Elmo 24. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Järkipuoli 25. sonya (VRL-09386) - Caer Maco VH18-022-0074 26. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 27. reibili (VRL-10965) - Vähäjään Marmor 28. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia 29. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Amanda 30. Cherry (VRL-12299) - AT Hulihevinä 31. Theo (VRL-14436) - Vaniman Kultapoika VH18-018-2138 32. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 33. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius VH19-027-0009 34. Lissu T. (VRL-12701) - Varjoviima 35. Calla (VRL-11247) - Pirunkorven Hermes VH17-018-1248 36. birdie (VRL-14733) - Lagor Mirya 37. Kida (VRL-08368) - Snowmoore Cherrykiss VH19-027-0011 38. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066 39. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 40. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether VH19-035-0022 41. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935 42. sonya (VRL-09386) - Arion Dael VH18-025-0073 43. Tinsu (VRL-12410) - Hämäytys II 44. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 45. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Metsänpoika VH15-018-2009 46. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles VH19-027-0010 47. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni 48. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240 49. Calla (VRL-11247) - Ventoksen Loitsuke VH16-018-0344 50. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan