ERJ 21.03.2019

VIP: 08.03.2019
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 50 ratsukkoa / luokka
- 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 530-549
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 100cm (50/50) TT 
2. 100cm (50/50) TT


päivitetty 02.03.2019, klo 11:32

Osallistujat / Tulokset

1. 100cm (50/50)
1. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 2. Calla (VRL-11247) - Villahaan Peeti VH15-018-2024 3. Tinsu (VRL-12410) - Runon Helmikielo 4. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 5. sonya (VRL-09386) - Arion Dael VH18-025-0073 6. Kida (VRL-08368) - Snowmoore Cherrykiss VH19-027-0011 7. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123 8. Theo (VRL-14436) - Vaniman Kultapoika VH18-018-2138 9. Humutin (VRL-14618) - Tähtisilmän Tuike VH17-018-0381 10. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles VH19-027-0010 11. reibili (VRL-10965) - Ivahymy 12. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324 13. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä 14. Tinsu (VRL-12410) - Höstnäs Astrid 15. Tinsu (VRL-12410) - Kärmeniemen Navakka 16. birdie (VRL-14733) - Broadcast Nevada 17. Kida (VRL-08368) - Lodsworth Oberon VH19-035-0021 18. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Metsänpoika VH15-018-2009 19. sonya (VRL-09386) - Caer Maco VH18-022-0074 20. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 21. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 22. Cherry (VRL-12299) - AT Hulihevinä 23. Calla (VRL-11247) - Ventoksen Loitsuke VH16-018-0344 24. Cherry (VRL-12299) - Ruusupelätti VH17-018-1710 25. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935 26. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether VH19-035-0022 27. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius VH19-027-0009 28. Tinsu (VRL-12410) - Huvitutin Elmo 29. Pierre (VRL-10531) - Navajan Veriappelsiini 30. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001 31. Tinsu (VRL-12410) - Hämäytys II 32. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768 33. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 34. sonya (VRL-09386) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180 35. Calla (VRL-11247) - Huvin Volteri VH16-018-2290 36. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240 37. reibili (VRL-10965) - Ponipalleron Räikkönen VH18-018-0479 38. reibili (VRL-10965) - Vähäjään Marmor 39. Cherry (VRL-12299) - Fuchs Fürst VH18-011-0215 40. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 41. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia 42. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917 43. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066 44. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan 45. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni 46. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131 47. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 48. Calla (VRL-11247) - Pirunkorven Hermes VH17-018-1248 49. Lissu T. (VRL-12701) - Varjoviima 50. birdie (VRL-14733) - Lagor Mirya
2. 100cm (50/50)
1. Jenny (VRL-12948) - Hornanhovin Hunajanami VH18-018-1935 2. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768 3. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 4. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066 5. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001 6. Pierre (VRL-10531) - Navajan Veriappelsiini 7. reibili (VRL-10965) - Vähäjään Marmor 8. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Amanda 9. Tinsu (VRL-12410) - Hämäytys II 10. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 11. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Samba 12. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 13. Calla (VRL-11247) - Ventoksen Loitsuke VH16-018-0344 14. birdie (VRL-14733) - Broadcast Nevada 15. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan 16. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Surukapina VH18-018-1917 17. sonya (VRL-09386) - Arion Dael VH18-025-0073 18. Calla (VRL-11247) - Huvin Volteri VH16-018-2290 19. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Kryptoni 20. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius VH19-027-0009 21. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä 22. Tinsu (VRL-12410) - Runon Helmikielo 23. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether VH19-035-0022 24. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 25. Kida (VRL-08368) - Snowmoore Cherrykiss VH19-027-0011 26. Tinsu (VRL-12410) - Kärmeniemen Navakka 27. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324 28. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Metsänpoika VH15-018-2009 29. Humutin (VRL-14618) - Tähtisilmän Tuike VH17-018-0381 30. birdie (VRL-14733) - Lagor Mirya 31. Calla (VRL-11247) - Villahaan Peeti VH15-018-2024 32. sonya (VRL-09386) - Caer Maco VH18-022-0074 33. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131 34. Calla (VRL-11247) - Pirunkorven Hermes VH17-018-1248 35. sonya (VRL-09386) - Kaihon Horroshumppa VH19-018-0180 36. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240 37. Cherry (VRL-12299) - Ruusupelätti VH17-018-1710 38. Kida (VRL-08368) - Lodsworth Oberon VH19-035-0021 39. Theo (VRL-14436) - Vaniman Kultapoika VH18-018-2138 40. Lissu T. (VRL-12701) - Varjoviima 41. Tinsu (VRL-12410) - Huvitutin Elmo 42. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 43. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles VH19-027-0010 44. Tinsu (VRL-12410) - Höstnäs Astrid 45. Cherry (VRL-12299) - Fuchs Fürst VH18-011-0215 46. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 47. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Järkipuoli 48. Cherry (VRL-12299) - AT Hulihevinä 49. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123 50. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia