ERJ 29.03.2019

VIP: 26.03.2019
Järjestävä talli: KK Bailador (KUSB3098)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 590-609
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 100cm (40/40) TT 
2. 100cm (40/40) TT 


päivitetty 19.03.2019, klo 20:10

Osallistujat / Tulokset

1. 100cm (40/40)
1. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051 2. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131 3. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 4. meea (VRL-09844) - Huvin Kuparimyrsky VH17-018-0756 5. reibili (VRL-10965) - Ivahymy 6. Mila (VRL-11936) - Sierran Harhamurha VH18-018-2041 7. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia 8. birdie (VRL-14733) - Lagor Mirya 9. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 10. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether VH19-035-0022 11. meea (VRL-09844) - Helmiahon Tuulitähtimö VH17-018-1601 12. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius VH19-027-0009 13. reibili (VRL-10965) - Vähäjään Marmor 14. Uppe (VRL-11253) - Adealaide MPB 15. dookie (VRL-04373) - Kreisihuisku VH17-018-1799 16. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240 17. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin 18. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630 19. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 20. Mila (VRL-11936) - Peikkolan Selkkaus VH16-018-0059 21. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 22. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589 23. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066 24. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä 25. Uppe (VRL-11253) - Tuliniityn Cornelia 26. Kida (VRL-08368) - Lodsworth Oberon VH19-035-0021 27. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050 28. meea (VRL-09844) - Hattuvaaran Elvi VH16-018-2609 29. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom 30. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588 31. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Järkipuoli 32. dookie (VRL-04373) - Kuninkainen VH17-018-1785 33. Mila (VRL-11936) - Suruvarjo VH18-018-1850 34. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 35. meea (VRL-09844) - Helmiahon Runokekritär VH18-018-0102 36. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan VH19-026-0003 37. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles VH19-027-0010 38. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049 39. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403 40. Mila (VRL-11936) - Tiltaltti VH19-018-0078
2. 100cm (40/40)
1. reibili (VRL-10965) - Hajatelma 2. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050 3. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 4. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 5. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403 6. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 7. dookie (VRL-04373) - Kuninkainen VH17-018-1785 8. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049 9. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Amanda 10. Mila (VRL-11936) - Liljan Univalssi VH17-018-1920 11. meea (VRL-09844) - Helmiahon Voivilperi VH18-018-0101 12. dookie (VRL-04373) - Kreisihuisku VH17-018-1799 13. meea (VRL-09844) - Huvin Havuhuokaus VH18-018-0414 14. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630 15. Mila (VRL-11936) - Sierran Harhamurha VH18-018-2041 16. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether VH19-035-0022 17. Mila (VRL-11936) - Suruvarjo VH18-018-1850 18. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066 19. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051 20. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin 21. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 22. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Samba 23. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 24. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588 25. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi 26. Uppe (VRL-11253) - Adealaide MPB 27. Mila (VRL-11936) - Peikkolan Selkkaus VH16-018-0059 28. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589 29. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia 30. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuisku VH18-018-0411 31. birdie (VRL-14733) - Lagor Mirya 32. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom 33. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131 34. Kida (VRL-08368) - Lodsworth Oberon VH19-035-0021 35. meea (VRL-09844) - Vuornan Taikatiera VH18-018-0413 36. Uppe (VRL-11253) - Tuliniityn Cornelia 37. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius VH19-027-0009 38. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan VH19-026-0003 39. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240 40. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles VH19-027-0010