ERJ 03.04.2019

VIP: 26.03.2019
Järjestävä talli: KK Bailador (KUSB3098)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 590-609
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 100cm (40/40) TT 
2. 100cm (40/40) TT 


päivitetty 19.03.2019, klo 20:10

Osallistujat / Tulokset

1. 100cm (40/40)
1. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049 2. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Järkipuoli 3. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin 4. meea (VRL-09844) - Huvin Kuparimyrsky VH17-018-0756 5. meea (VRL-09844) - Helmiahon Runokekritär VH18-018-0102 6. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä 7. reibili (VRL-10965) - Ivahymy 8. Mila (VRL-11936) - Peikkolan Selkkaus VH16-018-0059 9. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588 10. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom 11. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 12. Mila (VRL-11936) - Tiltaltti VH19-018-0078 13. reibili (VRL-10965) - Vähäjään Marmor 14. dookie (VRL-04373) - Kreisihuisku VH17-018-1799 15. Uppe (VRL-11253) - Tuliniityn Cornelia 16. Mila (VRL-11936) - Suruvarjo VH18-018-1850 17. Uppe (VRL-11253) - Adealaide MPB 18. dookie (VRL-04373) - Kuninkainen VH17-018-1785 19. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589 20. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether VH19-035-0022 21. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius VH19-027-0009 22. Kida (VRL-08368) - Lodsworth Oberon VH19-035-0021 23. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051 24. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403 25. birdie (VRL-14733) - Lagor Mirya 26. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan VH19-026-0003 27. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630 28. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131 29. meea (VRL-09844) - Hattuvaaran Elvi VH16-018-2609 30. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 31. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 32. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066 33. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050 34. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 35. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia 36. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles VH19-027-0010 37. meea (VRL-09844) - Helmiahon Tuulitähtimö VH17-018-1601 38. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 39. Mila (VRL-11936) - Sierran Harhamurha VH18-018-2041 40. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240
2. 100cm (40/40)
1. Mila (VRL-11936) - Sierran Harhamurha VH18-018-2041 2. Uppe (VRL-11253) - Adealaide MPB 3. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Amanda 4. Mila (VRL-11936) - Peikkolan Selkkaus VH16-018-0059 5. Uppe (VRL-11253) - Tuliniityn Cornelia 6. Mila (VRL-11936) - Liljan Univalssi VH17-018-1920 7. dookie (VRL-04373) - Kreisihuisku VH17-018-1799 8. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403 9. Kida (VRL-08368) - Lodsworth Oberon VH19-035-0021 10. dookie (VRL-04373) - Kuninkainen VH17-018-1785 11. meea (VRL-09844) - Huvin Havuhuokaus VH18-018-0414 12. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 13. Mila (VRL-11936) - Suruvarjo VH18-018-1850 14. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuisku VH18-018-0411 15. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 16. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051 17. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588 18. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom 19. birdie (VRL-14733) - Lagor Mirya 20. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi 21. reibili (VRL-10965) - Hajatelma 22. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles VH19-027-0010 23. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether VH19-035-0022 24. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Samba 25. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131 26. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630 27. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049 28. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin 29. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589 30. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius VH19-027-0009 31. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 32. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 33. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia 34. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan VH19-026-0003 35. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050 36. meea (VRL-09844) - Vuornan Taikatiera VH18-018-0413 37. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240 38. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 39. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066 40. meea (VRL-09844) - Helmiahon Voivilperi VH18-018-0101