ERJ 06.04.2019

VIP: 26.03.2019
Järjestävä talli: KK Bailador (KUSB3098)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 590-609
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 100cm (40/40) TT 
2. 100cm (40/40) TT 


päivitetty 19.03.2019, klo 20:10

Osallistujat / Tulokset

1. 100cm (40/40)
1. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050 2. reibili (VRL-10965) - Ivahymy 3. dookie (VRL-04373) - Kuninkainen VH17-018-1785 4. reibili (VRL-10965) - Vähäjään Marmor 5. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 6. Uppe (VRL-11253) - Adealaide MPB 7. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051 8. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403 9. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066 10. Mila (VRL-11936) - Peikkolan Selkkaus VH16-018-0059 11. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles VH19-027-0010 12. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia 13. meea (VRL-09844) - Helmiahon Runokekritär VH18-018-0102 14. Kida (VRL-08368) - Lodsworth Oberon VH19-035-0021 15. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630 16. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether VH19-035-0022 17. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin 18. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom 19. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049 20. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240 21. birdie (VRL-14733) - Lagor Mirya 22. meea (VRL-09844) - Helmiahon Tuulitähtimö VH17-018-1601 23. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 24. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Järkipuoli 25. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588 26. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius VH19-027-0009 27. meea (VRL-09844) - Huvin Kuparimyrsky VH17-018-0756 28. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä 29. meea (VRL-09844) - Hattuvaaran Elvi VH16-018-2609 30. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 31. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131 32. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 33. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan VH19-026-0003 34. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589 35. Mila (VRL-11936) - Sierran Harhamurha VH18-018-2041 36. Mila (VRL-11936) - Suruvarjo VH18-018-1850 37. Uppe (VRL-11253) - Tuliniityn Cornelia 38. Mila (VRL-11936) - Tiltaltti VH19-018-0078 39. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 40. dookie (VRL-04373) - Kreisihuisku VH17-018-1799
2. 100cm (40/40)
1. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588 2. dookie (VRL-04373) - Kreisihuisku VH17-018-1799 3. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles VH19-027-0010 4. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius VH19-027-0009 5. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240 6. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131 7. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Samba 8. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051 9. Mila (VRL-11936) - Suruvarjo VH18-018-1850 10. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630 11. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050 12. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403 13. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Amanda 14. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom 15. dookie (VRL-04373) - Kuninkainen VH17-018-1785 16. reibili (VRL-10965) - Hajatelma 17. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi 18. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 19. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066 20. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 21. Mila (VRL-11936) - Liljan Univalssi VH17-018-1920 22. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 23. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether VH19-035-0022 24. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia 25. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049 26. Mila (VRL-11936) - Peikkolan Selkkaus VH16-018-0059 27. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589 28. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 29. meea (VRL-09844) - Vuornan Taikatiera VH18-018-0413 30. birdie (VRL-14733) - Lagor Mirya 31. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuisku VH18-018-0411 32. Kida (VRL-08368) - Lodsworth Oberon VH19-035-0021 33. meea (VRL-09844) - Huvin Havuhuokaus VH18-018-0414 34. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan VH19-026-0003 35. Mila (VRL-11936) - Sierran Harhamurha VH18-018-2041 36. Uppe (VRL-11253) - Adealaide MPB 37. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 38. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin 39. Uppe (VRL-11253) - Tuliniityn Cornelia 40. meea (VRL-09844) - Helmiahon Voivilperi VH18-018-0101