ERJ 08.04.2019

VIP: 26.03.2019
Järjestävä talli: KK Bailador (KUSB3098)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 590-609
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 100cm (40/40) TT 
2. 100cm (40/40) TT 


päivitetty 19.03.2019, klo 20:10

Osallistujat / Tulokset

1. 100cm (40/40)
1. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 2. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 3. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles VH19-027-0010 4. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050 5. Mila (VRL-11936) - Suruvarjo VH18-018-1850 6. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049 7. Uppe (VRL-11253) - Adealaide MPB 8. Mila (VRL-11936) - Peikkolan Selkkaus VH16-018-0059 9. Uppe (VRL-11253) - Tuliniityn Cornelia 10. dookie (VRL-04373) - Kreisihuisku VH17-018-1799 11. birdie (VRL-14733) - Lagor Mirya 12. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 13. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051 14. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630 15. reibili (VRL-10965) - Ivahymy 16. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066 17. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä 18. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia 19. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan VH19-026-0003 20. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom 21. meea (VRL-09844) - Huvin Kuparimyrsky VH17-018-0756 22. meea (VRL-09844) - Hattuvaaran Elvi VH16-018-2609 23. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 24. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589 25. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403 26. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131 27. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin 28. dookie (VRL-04373) - Kuninkainen VH17-018-1785 29. meea (VRL-09844) - Helmiahon Runokekritär VH18-018-0102 30. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 31. Mila (VRL-11936) - Tiltaltti VH19-018-0078 32. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240 33. reibili (VRL-10965) - Vähäjään Marmor 34. Kida (VRL-08368) - Lodsworth Oberon VH19-035-0021 35. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588 36. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Järkipuoli 37. meea (VRL-09844) - Helmiahon Tuulitähtimö VH17-018-1601 38. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius VH19-027-0009 39. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether VH19-035-0022 40. Mila (VRL-11936) - Sierran Harhamurha VH18-018-2041
2. 100cm (40/40)
1. birdie (VRL-14733) - Lagor Mirya 2. Mila (VRL-11936) - Sierran Harhamurha VH18-018-2041 3. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050 4. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403 5. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240 6. Uppe (VRL-11253) - Tuliniityn Cornelia 7. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuisku VH18-018-0411 8. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 9. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius VH19-027-0009 10. reibili (VRL-10965) - Hajatelma 11. meea (VRL-09844) - Huvin Havuhuokaus VH18-018-0414 12. dookie (VRL-04373) - Kreisihuisku VH17-018-1799 13. meea (VRL-09844) - Helmiahon Voivilperi VH18-018-0101 14. Mila (VRL-11936) - Peikkolan Selkkaus VH16-018-0059 15. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 16. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom 17. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether VH19-035-0022 18. Kida (VRL-08368) - Lodsworth Oberon VH19-035-0021 19. dookie (VRL-04373) - Kuninkainen VH17-018-1785 20. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Samba 21. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589 22. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588 23. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles VH19-027-0010 24. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630 25. Mila (VRL-11936) - Liljan Univalssi VH17-018-1920 26. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 27. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131 28. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 29. meea (VRL-09844) - Vuornan Taikatiera VH18-018-0413 30. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia 31. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin 32. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051 33. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066 34. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 35. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi 36. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049 37. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan VH19-026-0003 38. Uppe (VRL-11253) - Adealaide MPB 39. Mila (VRL-11936) - Suruvarjo VH18-018-1850 40. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Amanda