ERJ 09.04.2019

VIP: 26.03.2019
Järjestävä talli: KK Bailador (KUSB3098)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 590-609
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 100cm (40/40) TT 
2. 100cm (40/40) TT 


päivitetty 19.03.2019, klo 20:10

Osallistujat / Tulokset

1. 100cm (40/40)
1. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588 2. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä 3. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 4. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131 5. dookie (VRL-04373) - Kuninkainen VH17-018-1785 6. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius VH19-027-0009 7. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether VH19-035-0022 8. Uppe (VRL-11253) - Adealaide MPB 9. reibili (VRL-10965) - Ivahymy 10. Kida (VRL-08368) - Lodsworth Oberon VH19-035-0021 11. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403 12. meea (VRL-09844) - Helmiahon Tuulitähtimö VH17-018-1601 13. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240 14. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin 15. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia 16. meea (VRL-09844) - Hattuvaaran Elvi VH16-018-2609 17. reibili (VRL-10965) - Vähäjään Marmor 18. Uppe (VRL-11253) - Tuliniityn Cornelia 19. meea (VRL-09844) - Helmiahon Runokekritär VH18-018-0102 20. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 21. Mila (VRL-11936) - Peikkolan Selkkaus VH16-018-0059 22. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles VH19-027-0010 23. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589 24. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 25. Mila (VRL-11936) - Suruvarjo VH18-018-1850 26. Mila (VRL-11936) - Tiltaltti VH19-018-0078 27. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 28. Mila (VRL-11936) - Sierran Harhamurha VH18-018-2041 29. birdie (VRL-14733) - Lagor Mirya 30. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051 31. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066 32. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049 33. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630 34. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050 35. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom 36. dookie (VRL-04373) - Kreisihuisku VH17-018-1799 37. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Järkipuoli 38. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan VH19-026-0003 39. meea (VRL-09844) - Huvin Kuparimyrsky VH17-018-0756 40. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159
2. 100cm (40/40)
1. birdie (VRL-14733) - Fern Abbán VH18-035-0240 2. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 3. Jenny (VRL-12948) - Mörrimöykky VH18-018-1050 4. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Amanda 5. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630 6. meea (VRL-09844) - Vuornan Taikatiera VH18-018-0413 7. Jenny (VRL-12948) - Tervaleijona VH18-018-1049 8. meea (VRL-09844) - Helmiahon Voivilperi VH18-018-0101 9. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia 10. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Samba 11. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131 12. birdie (VRL-14733) - Crafnant Calan VH19-026-0003 13. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588 14. Mila (VRL-11936) - Suruvarjo VH18-018-1850 15. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 16. Kida (VRL-08368) - Lodsworth Oberon VH19-035-0021 17. Kida (VRL-08368) - Picklescott Waffles VH19-027-0010 18. Uppe (VRL-11253) - Adealaide MPB 19. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 20. birdie (VRL-14733) - A.D. Gold & Sparkle VH18-023-0066 21. reibili (VRL-10965) - Hajatelma 22. dookie (VRL-04373) - Kreisihuisku VH17-018-1799 23. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 24. Mila (VRL-11936) - Sierran Harhamurha VH18-018-2041 25. Uppe (VRL-11253) - Royalbrook Davin 26. Jenny (VRL-12948) - Surutango VH18-018-1051 27. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuisku VH18-018-0411 28. birdie (VRL-14733) - Lagor Mirya 29. Mila (VRL-11936) - Liljan Univalssi VH17-018-1920 30. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi 31. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 32. Kida (VRL-08368) - Crudwell Julius VH19-027-0009 33. dookie (VRL-04373) - Kuninkainen VH17-018-1785 34. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Hattivatti VH18-018-0403 35. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Cherry Blossom 36. Kida (VRL-08368) - Bucklebury Nether VH19-035-0022 37. Mila (VRL-11936) - Peikkolan Selkkaus VH16-018-0059 38. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589 39. meea (VRL-09844) - Huvin Havuhuokaus VH18-018-0414 40. Uppe (VRL-11253) - Tuliniityn Cornelia