ERJ 10.04.2019

VIP: 29.03.2019
Järjestävä talli: Routaruusu (ROUT5178)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 630-649
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 100cm (40/40) TT 
2. 100cm (40/40) TT


päivitetty 23.03.2019, klo 13:45

Osallistujat / Tulokset

1. 100cm (40/40)
1. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 2. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131 3. Kida (VRL-08368) - Lodsworth Oberon VH19-035-0021 4. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Alvar 5. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 6. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 7. reibili (VRL-10965) - Vähäjään Marmor 8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 9. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 10. Kida (VRL-08368) - Doncaster Arlo VH19-027-0013 11. Kida (VRL-08368) - Snowmoore Cherrykiss VH19-027-0011 12. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 13. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti 14. sarqquu (VRL-04374) - Vähäpellon Hallaneito VH18-018-0746 15. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuunsiru VH18-018-0600 16. Jannica (VRL-04799) - Redemption Thrill VH18-031-0197 17. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 18. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Metsänpeikko VH17-018-0419 19. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695 20. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322 21. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Järkipuoli 22. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 23. Jannica (VRL-04799) - Runon Luka VH16-018-0744 24. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaniman Nektariina VH17-018-0766 25. Jannica (VRL-04799) - Oldsfell's Fried de Lux VH14-013-0086 26. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia 27. Nerita (VRL-12557) - Criminal Au Lait VH16-029-0061 28. Kida (VRL-08368) - Burntwood Delfie VH19-035-0023 29. Jenny (VRL-12948) - Hilipitappi VH19-018-0250 30. Jannica (VRL-04799) - Nerys Rhian VH12-022-0136 31. Nerita (VRL-12557) - Delicate Afterglow VH16-029-0286 32. Tuulia T. (VRL-00084) - Varismäen Vulcanus VH17-018-1696 33. reibili (VRL-10965) - Ivahymy 34. Nerita (VRL-12557) - Ravenscroft Daymareduck VH19-027-0007 35. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi 36. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka 37. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485 38. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu 39. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 40. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä
2. 100cm (40/40)
1. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Tuliterä 2. tvisha (VRL-01671) - Kanelikieppi 3. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Rheinallt VH15-025-0010 4. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Amanda 5. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuunsiru VH18-018-0600 6. tvisha (VRL-01671) - Sydänsimpukka 7. Nerita (VRL-12557) - Delicate Afterglow VH16-029-0286 8. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 9. Jenny (VRL-12948) - Hilipitappi VH19-018-0250 10. Jannica (VRL-04799) - Nerys Rhian VH12-022-0136 11. Nerita (VRL-12557) - Ravenscroft Daymareduck VH19-027-0007 12. Jannica (VRL-04799) - Runon Luka VH16-018-0744 13. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi 14. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 15. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 16. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131 17. Nerita (VRL-12557) - Criminal Au Lait VH16-029-0061 18. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 19. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 20. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Inkiväärisumu 21. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Samba 22. Kida (VRL-08368) - Lodsworth Oberon VH19-035-0021 23. Jannica (VRL-04799) - Oldsfell's Fried de Lux VH14-013-0086 24. reibili (VRL-10965) - Hajatelma 25. Jannica (VRL-04799) - Redemption Thrill VH18-031-0197 26. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Pirunpolte VH18-018-0049 27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Alvar 28. Kida (VRL-08368) - Doncaster Arlo VH19-027-0013 29. tvisha (VRL-01671) - Revontuliryöväri VH19-018-0322 30. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 31. Kida (VRL-08368) - Snowmoore Cherrykiss VH19-027-0011 32. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Carwyn VH15-024-0004 33. Kida (VRL-08368) - Burntwood Delfie VH19-035-0023 34. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti 35. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 36. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Myy VH18-018-1485 37. Lissu T. (VRL-12701) - Samettisuudelmia 38. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti 39. Tuulia T. (VRL-00084) - Blackwoods Michigan VH15-023-0022 40. sarqquu (VRL-04374) - Vähäpellon Hallaneito VH18-018-0746