ERJ 12.04.2019

VIP: 09.04.2019
Järjestävä talli: Myrskylä (MYRS4233)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 710-729
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 100cm (40/40) TT 
2. 100cm (40/40) TT 


päivitetty 03.04.2019, klo 09:18

Osallistujat / Tulokset

1. 100cm (40/40)
1. turjake (VRL-07415) - Silverlake Lady Blaze 2. Kida (VRL-08368) - Kernfield Konrad VH19-027-0019 3. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä 4. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 5. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 6. Sorel (VRL-00884) - Casparow 7. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Järkipuoli 8. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 9. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001 10. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuisku VH18-018-0411 11. Elli L. (VRL-14207) - Hornanhovin Mustauni VH19-018-0308 12. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Amanda 13. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 14. Kida (VRL-08368) - Doncaster Arlo VH19-027-0013 15. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 16. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki 17. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 18. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 19. meea (VRL-09844) - Huvin Havuhuokaus VH18-018-0414 20. Minni (VRL-10337) - Dalenskärr Bittermint VH18-027-0139 21. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 22. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft 23. Minni (VRL-10337) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172 24. turjake (VRL-07415) - Wädensneck Maya 25. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka 26. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 27. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 28. Minni (VRL-10337) - Dancing on pebbles 29. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Velvet Glow VH19-035-0025 30. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588 31. meea (VRL-09844) - Helmiahon Voivilperi VH18-018-0101 32. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kauhunvisio 33. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 34. meea (VRL-09844) - Vuornan Taikatiera VH18-018-0413 35. Minni (VRL-10337) - Jacky pKH VH18-035-0092 36. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 37. reibili (VRL-10965) - Vähäjään Marmor 38. Elli L. (VRL-14207) - Sylvia VH18-018-1992 39. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Kreta VH18-018-1680 40. Kida (VRL-08368) - Kernfield Marabou VH19-027-0014
2. 100cm (40/40)
1. Minni (VRL-10337) - Dancing on pebbles 2. Minni (VRL-10337) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172 3. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki 4. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kauhunvisio 5. meea (VRL-09844) - Kruuni VH18-018-1990 6. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Hämyinen 7. Kida (VRL-08368) - Doncaster Arlo VH19-027-0013 8. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 9. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Velvet Glow VH19-035-0025 10. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 11. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 12. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 13. meea (VRL-09844) - Vähäpellon Kreivi VH18-018-1385 14. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi 15. turjake (VRL-07415) - Blackburns Remiel 16. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft 17. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 18. Kida (VRL-08368) - Kernfield Marabou VH19-027-0014 19. Minni (VRL-10337) - Jacky pKH VH18-035-0092 20. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 21. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001 22. reibili (VRL-10965) - Hajatelma 23. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 24. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka 25. Kida (VRL-08368) - Kernfield Konrad VH19-027-0019 26. Minni (VRL-10337) - Dalenskärr Bittermint VH18-027-0139 27. meea (VRL-09844) - Helmiahon Taikuri VH18-018-2095 28. Sorel (VRL-00884) - Casparow 29. Elli L. (VRL-14207) - Sylvia VH18-018-1992 30. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 31. Elli L. (VRL-14207) - Hornanhovin Mustauni VH19-018-0308 32. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Tervasusi VH18-018-2079 33. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Kreta VH18-018-1680 34. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 35. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 36. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588 37. turjake (VRL-07415) - Mistyfield's Isla 38. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 39. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Samba 40. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472