ERJ 13.04.2019

VIP: 09.04.2019
Järjestävä talli: Myrskylä (MYRS4233)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 710-729
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 100cm (40/40) TT 
2. 100cm (40/40) TT 


päivitetty 03.04.2019, klo 09:18

Osallistujat / Tulokset

1. 100cm (40/40)
1. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 2. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 3. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 4. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft 5. Elli L. (VRL-14207) - Hornanhovin Mustauni VH19-018-0308 6. reibili (VRL-10965) - Vähäjään Marmor 7. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Velvet Glow VH19-035-0025 8. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuisku VH18-018-0411 9. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 10. Minni (VRL-10337) - Dancing on pebbles 11. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka 12. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 13. Minni (VRL-10337) - Dalenskärr Bittermint VH18-027-0139 14. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 15. turjake (VRL-07415) - Silverlake Lady Blaze 16. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 17. meea (VRL-09844) - Huvin Havuhuokaus VH18-018-0414 18. Minni (VRL-10337) - Jacky pKH VH18-035-0092 19. turjake (VRL-07415) - Wädensneck Maya 20. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588 21. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 22. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 23. Kida (VRL-08368) - Kernfield Konrad VH19-027-0019 24. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001 25. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki 26. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kauhunvisio 27. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Kreta VH18-018-1680 28. Kida (VRL-08368) - Kernfield Marabou VH19-027-0014 29. Kida (VRL-08368) - Doncaster Arlo VH19-027-0013 30. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Amanda 31. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Järkipuoli 32. Sorel (VRL-00884) - Casparow 33. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 34. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä 35. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 36. meea (VRL-09844) - Helmiahon Voivilperi VH18-018-0101 37. Elli L. (VRL-14207) - Sylvia VH18-018-1992 38. meea (VRL-09844) - Vuornan Taikatiera VH18-018-0413 39. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 40. Minni (VRL-10337) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172
2. 100cm (40/40)
1. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001 2. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 3. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Samba 4. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 5. Kida (VRL-08368) - Kernfield Konrad VH19-027-0019 6. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Kreta VH18-018-1680 7. Minni (VRL-10337) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172 8. Elli L. (VRL-14207) - Hornanhovin Mustauni VH19-018-0308 9. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kauhunvisio 10. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 11. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Velvet Glow VH19-035-0025 12. turjake (VRL-07415) - Mistyfield's Isla 13. meea (VRL-09844) - Vähäpellon Kreivi VH18-018-1385 14. Sorel (VRL-00884) - Casparow 15. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Hämyinen 16. Elli L. (VRL-14207) - Sylvia VH18-018-1992 17. meea (VRL-09844) - Kruuni VH18-018-1990 18. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 19. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft 20. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi 21. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 22. Kida (VRL-08368) - Doncaster Arlo VH19-027-0013 23. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki 24. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka 25. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Tervasusi VH18-018-2079 26. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 27. Minni (VRL-10337) - Jacky pKH VH18-035-0092 28. reibili (VRL-10965) - Hajatelma 29. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 30. Minni (VRL-10337) - Dancing on pebbles 31. Minni (VRL-10337) - Dalenskärr Bittermint VH18-027-0139 32. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 33. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588 34. Kida (VRL-08368) - Kernfield Marabou VH19-027-0014 35. meea (VRL-09844) - Helmiahon Taikuri VH18-018-2095 36. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 37. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 38. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 39. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 40. turjake (VRL-07415) - Blackburns Remiel