ERJ 15.04.2019

VIP: 09.04.2019
Järjestävä talli: Myrskylä (MYRS4233)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 710-729
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 100cm (40/40) TT 
2. 100cm (40/40) TT 


päivitetty 03.04.2019, klo 09:18

Osallistujat / Tulokset

1. 100cm (40/40)
1. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft 2. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Velvet Glow VH19-035-0025 3. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 4. meea (VRL-09844) - Huvin Havuhuokaus VH18-018-0414 5. meea (VRL-09844) - Helmiahon Voivilperi VH18-018-0101 6. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 7. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 8. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Kreta VH18-018-1680 9. turjake (VRL-07415) - Wädensneck Maya 10. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588 11. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 12. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka 13. Kida (VRL-08368) - Kernfield Marabou VH19-027-0014 14. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Järkipuoli 15. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuisku VH18-018-0411 16. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 17. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Amanda 18. Minni (VRL-10337) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172 19. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 20. turjake (VRL-07415) - Silverlake Lady Blaze 21. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kauhunvisio 22. Minni (VRL-10337) - Dalenskärr Bittermint VH18-027-0139 23. Elli L. (VRL-14207) - Sylvia VH18-018-1992 24. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 25. Sorel (VRL-00884) - Casparow 26. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 27. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001 28. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki 29. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä 30. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 31. reibili (VRL-10965) - Vähäjään Marmor 32. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 33. Kida (VRL-08368) - Kernfield Konrad VH19-027-0019 34. Minni (VRL-10337) - Jacky pKH VH18-035-0092 35. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 36. Elli L. (VRL-14207) - Hornanhovin Mustauni VH19-018-0308 37. meea (VRL-09844) - Vuornan Taikatiera VH18-018-0413 38. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 39. Kida (VRL-08368) - Doncaster Arlo VH19-027-0013 40. Minni (VRL-10337) - Dancing on pebbles
2. 100cm (40/40)
1. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki 2. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Hämyinen 3. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 4. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001 5. Sorel (VRL-00884) - Casparow 6. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Velvet Glow VH19-035-0025 7. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 8. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Samba 9. Minni (VRL-10337) - Jacky pKH VH18-035-0092 10. Elli L. (VRL-14207) - Sylvia VH18-018-1992 11. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 12. Kida (VRL-08368) - Kernfield Marabou VH19-027-0014 13. Minni (VRL-10337) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172 14. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Tervasusi VH18-018-2079 15. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 16. Kida (VRL-08368) - Doncaster Arlo VH19-027-0013 17. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi 18. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Kreta VH18-018-1680 19. Minni (VRL-10337) - Dancing on pebbles 20. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588 21. turjake (VRL-07415) - Mistyfield's Isla 22. meea (VRL-09844) - Kruuni VH18-018-1990 23. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kauhunvisio 24. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 25. Minni (VRL-10337) - Dalenskärr Bittermint VH18-027-0139 26. meea (VRL-09844) - Vähäpellon Kreivi VH18-018-1385 27. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft 28. reibili (VRL-10965) - Hajatelma 29. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 30. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 31. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 32. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 33. Kida (VRL-08368) - Kernfield Konrad VH19-027-0019 34. meea (VRL-09844) - Helmiahon Taikuri VH18-018-2095 35. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 36. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka 37. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 38. turjake (VRL-07415) - Blackburns Remiel 39. Elli L. (VRL-14207) - Hornanhovin Mustauni VH19-018-0308 40. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi