ERJ 26.04.2019

VIP: 09.04.2019
Järjestävä talli: Myrskylä (MYRS4233)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965


Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla ERJ 710-729
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle, osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Luokat
1. 100cm (40/40) TT 
2. 100cm (40/40) TT 


päivitetty 03.04.2019, klo 09:18

Osallistujat / Tulokset

1. 100cm (40/40)
1. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001 2. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka 3. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 4. Kida (VRL-08368) - Kernfield Marabou VH19-027-0014 5. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä 6. turjake (VRL-07415) - Silverlake Lady Blaze 7. Elli L. (VRL-14207) - Hornanhovin Mustauni VH19-018-0308 8. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 9. Kida (VRL-08368) - Doncaster Arlo VH19-027-0013 10. reibili (VRL-10965) - Vähäjään Marmor 11. Kida (VRL-08368) - Kernfield Konrad VH19-027-0019 12. meea (VRL-09844) - Huvin Havuhuokaus VH18-018-0414 13. Elli L. (VRL-14207) - Sylvia VH18-018-1992 14. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft 15. Minni (VRL-10337) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172 16. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 17. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 18. Minni (VRL-10337) - Dancing on pebbles 19. Sorel (VRL-00884) - Casparow 20. meea (VRL-09844) - Tuulenpesän Kuisku VH18-018-0411 21. turjake (VRL-07415) - Wädensneck Maya 22. Minni (VRL-10337) - Jacky pKH VH18-035-0092 23. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 24. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 25. meea (VRL-09844) - Helmiahon Voivilperi VH18-018-0101 26. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 27. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 28. Minni (VRL-10337) - Dalenskärr Bittermint VH18-027-0139 29. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Amanda 30. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Velvet Glow VH19-035-0025 31. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 32. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 33. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki 34. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 35. meea (VRL-09844) - Vuornan Taikatiera VH18-018-0413 36. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Järkipuoli 37. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588 38. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Kreta VH18-018-1680 39. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 40. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kauhunvisio
2. 100cm (40/40)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 2. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Samba 3. meea (VRL-09844) - Helmiahon Taikuri VH18-018-2095 4. Jenny (VRL-12948) - Hopeanhämy VH19-018-0207 5. Minni (VRL-10337) - Criallt Eiddwen Comet VH16-026-0172 6. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhetki 7. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159 8. Kida (VRL-08368) - Four Leaf Velvet Glow VH19-035-0025 9. reibili (VRL-10965) - Hajatelma 10. Kida (VRL-08368) - Kernfield Marabou VH19-027-0014 11. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kauhunvisio 12. Kida (VRL-08368) - Doncaster Arlo VH19-027-0013 13. Venla (VRL-14707) - Teddy Bear VH18-026-0001 14. Sorel (VRL-00884) - Casparow 15. Jenny (VRL-12948) - Riimuvaaran Hallonsvala VH19-018-0230 16. reibili (VRL-10965) - Saloniemen Sabotaasi 17. meea (VRL-09844) - Kruuni VH18-018-1990 18. Minni (VRL-10337) - Dalenskärr Bittermint VH18-027-0139 19. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 20. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577 21. Elli L. (VRL-14207) - Sylvia VH18-018-1992 22. Elli L. (VRL-14207) - Hornanhovin Mustauni VH19-018-0308 23. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka 24. Sorel (VRL-00884) - Waldéncroft 25. turjake (VRL-07415) - Mistyfield's Isla 26. Jenny (VRL-12948) - Neonnokkosia VH18-018-2007 27. Kida (VRL-08368) - Kernfield Konrad VH19-027-0019 28. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Kreta VH18-018-1680 29. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Tervasusi VH18-018-2079 30. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Polle VH18-018-0472 31. sarqquu (VRL-04374) - Kievarinkujan Annabella VH18-018-0471 32. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588 33. Minni (VRL-10337) - Dancing on pebbles 34. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367 35. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Hämyinen 36. turjake (VRL-07415) - Blackburns Remiel 37. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade 38. meea (VRL-09844) - Vähäpellon Kreivi VH18-018-1385 39. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Puutarhakäärme VH19-018-0321 40. Minni (VRL-10337) - Jacky pKH VH18-035-0092