KERJ
Kisapäivä 01.10.2018
VIP: 30.09.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 1 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KERJ 176-190 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle)

Luokat
1. Helppo (avoin kaikille) (40/40) TT
2. CIC1 (avoin kaikille) (40/40) TT

Päivitetty 24.09.2018, klo 15.38




Osallistujat

1. Helppo (avoin kaikille) 
1. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Vadelmaviineri VH18-018-1487 
2. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
3. sarqquu (VRL-04374) - Jalokivijumalatar VH18-018-1325 
4. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kuolonsyöjä 
5. Ewe (VRL-14150) - Pumpulipilvi VH15-018-1588 
6. miivi (VRL-13320) - Muhveli 
7. sarqquu (VRL-04374) - Jää-Hyväiset VH18-018-1276 
8. Hazel (VRL-14333) - Hautaanlaskija 
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Llylves Andraste VH14-026-0140 
10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kansas 
11. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935 
12. sarqquu (VRL-04374) - Hulahula VH18-018-1275 
13. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020 
14. jabberjinx (VRL-13570) - Tiilikan Unikuvia VH16-018-2092 
15. Ewe (VRL-14150) - Hirmuinen VH15-018-1570 
16. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349 
17. Tinsu (VRL-12410) - Huvitutin Elmo VH15-018-2286
18. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hurmanharmi VH18-018-1514 
19. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö 
20. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658 
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Vilitov TA VH03-029-7356 
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Cornflower's Hallbjörn VH03-053-5903 
23. Pierre (VRL-10531) - Jalavan Raadeltu VH15-018-2471 
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Clodock VH15-024-0148 
25. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273 
26. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho VH18-018-1326 
27. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Kummituskeksi 
28. Sussu (VRL-12636) - Elohiljan Tuiskutyrmäys VH18-018-1609 
29. Sussu (VRL-12636) - Naurava Kulkuri VH18-018-1497 
30. Tinsu (VRL-12410) - Haavelaakson Vilperi VH18-018-1710 
31. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki 
32. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea 
33. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kaili 
34. sarqquu (VRL-04374) - Hiidenhavina VH18-018-1525 
35. Hazel (VRL-14333) - Leonia 
36. miivi (VRL-13320) - Turmeltajan Verenvirna 
37. Pierre (VRL-10531) - Kadon Aikele 
38. Ewe (VRL-14150) - Murheenmurtaja VH15-018-1567 
39. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035 
40. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749 


2. CIC1 (avoin kaikille) 
1. Ireth (VRL-03777) - Kaihon Sudenmorsian VH18-018-1849 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Nerywick Swandance VH15-027-0214 
3. Tinsu (VRL-12410) - Päivänpyörre VH18-018-1726 
4. Sussu (VRL-12636) - Satulinnan Suomineito VH15-018-0963 
5. Pierre (VRL-10531) - Seppäjärven Arastava 
6. sarqquu (VRL-04374) - Verivainaja VH18-018-1262 
7. Ewe (VRL-14150) - Tuulentakoja VH15-018-1585 
8. Tinsu (VRL-12410) - Kärmeniemen Navakka VH16-018-0537 
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Riikinnevan Virnanlehti VH18-018-0051 
10. Ireth (VRL-03777) - Farbranch Mitch VH15-069-0002 
11. Hazel (VRL-14333) - Hengenvaaran Kaamostaika 
12. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225 
13. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
14. reibili (VRL-10965) - Otson Veikkonen 
15. sarqquu (VRL-04374) - Pääkalloprinssi VH18-018-1263 
16. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
17. reibili (VRL-10965) - Niinun Alviina 
18. Ireth (VRL-03777) - Clodagh VH17-035-0054 
19. sarqquu (VRL-04374) - Mysteerimies VH18-018-1284 
20. Pierre (VRL-10531) - Spidey Axxim Prime VH16-066-0077 
21. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170 
22. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
23. Hazel (VRL-14333) - Kapinahenki 
24. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus 
25. Ewe (VRL-14150) - Korpinmusta VH15-018-1569 
26. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
27. reibili (VRL-10965) - Nummen Poutatuuli 
28. Mila (VRL-11936) - Sammon Salaisuus 
29. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kaamosmasennus 
30. Sussu (VRL-12636) - Tumpelo VH18-018-0486 
31. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Lapinlohtu 
32. sarqquu (VRL-04374) - Myrskykiitäjä VH18-018-1261 
33. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Surukehrääjä VH16-018-2005 
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Pellonpekko VH18-018-0382 
35. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas 
36. reibili (VRL-10965) - Kalman Palosotilas 
37. Mila (VRL-11936) - Suruvarjo VH18-018-1850 
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209 
39. miivi (VRL-13320) - Kaikki Kaikessa 
40. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168