KERJ
Kisapäivä 12.10.2018
VIP: 30.09.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 1 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KERJ 176-190 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle)

Luokat
1. Helppo (avoin kaikille) (40/40) TT
2. CIC1 (avoin kaikille) (40/40) TT

Päivitetty 24.09.2018, klo 15.38




Osallistujat

1. Helppo (avoin kaikille) 
1. Ewe (VRL-14150) - Pumpulipilvi VH15-018-1588 
2. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749 
3. Hazel (VRL-14333) - Leonia 
4. miivi (VRL-13320) - Muhveli 
5. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658 
6. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349 
7. sarqquu (VRL-04374) - Jää-Hyväiset VH18-018-1276 
8. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020 
9. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273 
10. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea 
11. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kaili 
12. Pierre (VRL-10531) - Jalavan Raadeltu VH15-018-2471 
13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Aikele 
14. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
15. Sussu (VRL-12636) - Naurava Kulkuri VH18-018-1497 
16. Tinsu (VRL-12410) - Haavelaakson Vilperi VH18-018-1710 
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Clodock VH15-024-0148 
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Vilitov TA VH03-029-7356 
19. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kuolonsyöjä 
20. sarqquu (VRL-04374) - Hulahula VH18-018-1275 
21. miivi (VRL-13320) - Turmeltajan Verenvirna 
22. Ewe (VRL-14150) - Hirmuinen VH15-018-1570 
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Cornflower's Hallbjörn VH03-053-5903 
24. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho VH18-018-1326 
25. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035 
26. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Vadelmaviineri VH18-018-1487 
27. Tinsu (VRL-12410) - Huvitutin Elmo VH15-018-2286
28. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hurmanharmi VH18-018-1514 
29. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö 
30. Hazel (VRL-14333) - Hautaanlaskija 
31. jabberjinx (VRL-13570) - Tiilikan Unikuvia VH16-018-2092 
32. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935 
33. sarqquu (VRL-04374) - Jalokivijumalatar VH18-018-1325 
34. Sussu (VRL-12636) - Elohiljan Tuiskutyrmäys VH18-018-1609 
35. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Kummituskeksi 
36. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki 
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Llylves Andraste VH14-026-0140 
38. sarqquu (VRL-04374) - Hiidenhavina VH18-018-1525 
39. Ewe (VRL-14150) - Murheenmurtaja VH15-018-1567 
40. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kansas 


2. CIC1 (avoin kaikille) 
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209 
2. Hazel (VRL-14333) - Hengenvaaran Kaamostaika 
3. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus 
4. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
5. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
6. Pierre (VRL-10531) - Spidey Axxim Prime VH16-066-0077 
7. Ireth (VRL-03777) - Farbranch Mitch VH15-069-0002 
8. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168 
9. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Lapinlohtu 
10. Tinsu (VRL-12410) - Päivänpyörre VH18-018-1726 
11. sarqquu (VRL-04374) - Mysteerimies VH18-018-1284 
12. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas 
13. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
14. sarqquu (VRL-04374) - Pääkalloprinssi VH18-018-1263 
15. sarqquu (VRL-04374) - Myrskykiitäjä VH18-018-1261 
16. sarqquu (VRL-04374) - Verivainaja VH18-018-1262 
17. Sussu (VRL-12636) - Tumpelo VH18-018-0486 
18. reibili (VRL-10965) - Otson Veikkonen 
19. Sussu (VRL-12636) - Satulinnan Suomineito VH15-018-0963 
20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
21. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225 
22. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Surukehrääjä VH16-018-2005 
23. Pierre (VRL-10531) - Seppäjärven Arastava 
24. Mila (VRL-11936) - Suruvarjo VH18-018-1850 
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Pellonpekko VH18-018-0382 
26. Ewe (VRL-14150) - Korpinmusta VH15-018-1569 
27. Ewe (VRL-14150) - Tuulentakoja VH15-018-1585 
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Nerywick Swandance VH15-027-0214 
29. reibili (VRL-10965) - Niinun Alviina 
30. reibili (VRL-10965) - Kalman Palosotilas 
31. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kaamosmasennus 
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Riikinnevan Virnanlehti VH18-018-0051 
33. reibili (VRL-10965) - Nummen Poutatuuli 
34. miivi (VRL-13320) - Kaikki Kaikessa 
35. Tinsu (VRL-12410) - Kärmeniemen Navakka VH16-018-0537 
36. Ireth (VRL-03777) - Kaihon Sudenmorsian VH18-018-1849 
37. Ireth (VRL-03777) - Clodagh VH17-035-0054 
38. Hazel (VRL-14333) - Kapinahenki 
39. Mila (VRL-11936) - Sammon Salaisuus 
40. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170