KERJ
Kisapäivä 14.10.2018
VIP: 30.09.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)

Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 1 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KERJ 176-190 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle)

Luokat
1. Helppo (avoin kaikille) (40/40) TT
2. CIC1 (avoin kaikille) (40/40) TT

Päivitetty 24.09.2018, klo 15.38




Osallistujat

1. Helppo (avoin kaikille) 
1. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
2. jabberjinx (VRL-13570) - Tiilikan Unikuvia VH16-018-2092 
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Aikele 
4. Tinsu (VRL-12410) - Huvitutin Elmo VH15-018-2286
5. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho VH18-018-1326 
6. reibili (VRL-10965) - Ivahymy VH18-018-0658 
7. reibili (VRL-10965) - Duanin Hukkaputki VH17-018-2020 
8. Ewe (VRL-14150) - Pumpulipilvi VH15-018-1588 
9. Tinsu (VRL-12410) - Haavelaakson Vilperi VH18-018-1710 
10. Hazel (VRL-14333) - Hautaanlaskija 
11. Ireth (VRL-03777) - Karamellikeisari VH17-018-0935 
12. miivi (VRL-13320) - Turmeltajan Verenvirna 
13. Hazel (VRL-14333) - Harmavan Juhannusyö 
14. Sussu (VRL-12636) - Naurava Kulkuri VH18-018-1497 
15. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749 
16. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hurmanharmi VH18-018-1514 
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Cornflower's Hallbjörn VH03-053-5903 
18. Ewe (VRL-14150) - Hirmuinen VH15-018-1570 
19. Ewe (VRL-14150) - Murheenmurtaja VH15-018-1567 
20. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki 
21. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349 
22. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea 
23. reibili (VRL-10965) - Mörkövaaran Kummituskeksi 
24. reibili (VRL-10965) - Duanin Poppamies VH17-018-2035 
25. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kuolonsyöjä 
26. Pierre (VRL-10531) - Jalavan Raadeltu VH15-018-2471 
27. sarqquu (VRL-04374) - Hiidenhavina VH18-018-1525 
28. Hazel (VRL-14333) - Leonia 
29. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273 
30. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kaili 
31. Sussu (VRL-12636) - Elohiljan Tuiskutyrmäys VH18-018-1609 
32. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kansas 
33. sarqquu (VRL-04374) - Jää-Hyväiset VH18-018-1276 
34. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Vadelmaviineri VH18-018-1487 
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Clodock VH15-024-0148 
36. sarqquu (VRL-04374) - Hulahula VH18-018-1275 
37. miivi (VRL-13320) - Muhveli 
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Vilitov TA VH03-029-7356 
39. sarqquu (VRL-04374) - Jalokivijumalatar VH18-018-1325 
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Llylves Andraste VH14-026-0140 


2. CIC1 (avoin kaikille) 
1. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
2. reibili (VRL-10965) - Kalman Palosotilas 
3. sarqquu (VRL-04374) - Verivainaja VH18-018-1262 
4. Hazel (VRL-14333) - Kuurankurimus 
5. miivi (VRL-13320) - Syrjän Solttupolkka 
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Nerywick Swandance VH15-027-0214 
7. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
8. Sussu (VRL-12636) - Tumpelo VH18-018-0486 
9. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky VH18-018-1170 
10. sarqquu (VRL-04374) - Myrskykiitäjä VH18-018-1261 
11. reibili (VRL-10965) - Otson Veikkonen 
12. Mila (VRL-11936) - Suruvarjo VH18-018-1850 
13. miivi (VRL-13320) - Kaikki Kaikessa 
14. Hazel (VRL-14333) - Vähäpellon Lapinlohtu 
15. Hazel (VRL-14333) - Kapinahenki 
16. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225 
17. sarqquu (VRL-04374) - Mysteerimies VH18-018-1284 
18. Tinsu (VRL-12410) - Päivänpyörre VH18-018-1726 
19. Ewe (VRL-14150) - Tuulentakoja VH15-018-1585 
20. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas 
21. Pierre (VRL-10531) - Spidey Axxim Prime VH16-066-0077 
22. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168 
23. Mila (VRL-11936) - Sammon Salaisuus 
24. Ireth (VRL-03777) - Clodagh VH17-035-0054 
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Riikinnevan Virnanlehti VH18-018-0051 
26. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
27. reibili (VRL-10965) - Nummen Poutatuuli 
28. jabberjinx (VRL-13570) - Moon Surukehrääjä VH16-018-2005 
29. Ewe (VRL-14150) - Korpinmusta VH15-018-1569 
30. reibili (VRL-10965) - Niinun Alviina 
31. Sussu (VRL-12636) - Satulinnan Suomineito VH15-018-0963 
32. Hazel (VRL-14333) - Hengenvaaran Kaamostaika 
33. Ireth (VRL-03777) - Farbranch Mitch VH15-069-0002 
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Pellonpekko VH18-018-0382 
35. miivi (VRL-13320) - Syrjän Kaamosmasennus 
36. Ireth (VRL-03777) - Kaihon Sudenmorsian VH18-018-1849 
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209 
38. sarqquu (VRL-04374) - Pääkalloprinssi VH18-018-1263 
39. Pierre (VRL-10531) - Seppäjärven Arastava 
40. Tinsu (VRL-12410) - Kärmeniemen Navakka VH16-018-0537