KRJ
Kisapäivä 10.07.2018
VIP: 09.07.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 50 ratsukkoa / luokka
- 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 255-269 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 03.07.2018, klo 14:20 


Luokat
1. Helppo B (50/50) TT
2. Helppo B (50/50) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. sarqquu (VRL-04374) - Cacuro VH18-028-0037 
2. Shannon. (VRL-05645) - Sa'adat Bethari MJA VH18-003-0084 
3. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
4. Miia Maria (VRL-10382) - Mayhem Maple Syrup VH17-017-0356 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Piilopulla VH17-018-1699 
6. Reprobate (VRL-01333) - Halvard 
7. reibili (VRL-10965) - Suolapähkinänpusuinen 
8. Melina (VRL-11408) - Vaniman Rustiikki VH18-018-1095 
9. reibili (VRL-10965) - Veiled Blade 
10. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
11. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
12. Pinja (VRL-13811) - Kitin Hipsteri VH17-018-0244 
13. Uppe (VRL-11253) - Sumuluoti 
14. Uppe (VRL-11253) - Haltimo 
15. JP (VRL-01948) - Hollymoss Gemini 
16. Milma (VRL-14149) - Harmintai VH18-018-1172 
17. JP (VRL-01948) - Robina v.d. Zanneshof 
18. Pinja (VRL-13811) - Ruudin Toivonkipinä VH16-018-0752 
19. Shannon. (VRL-05645) - Korpikuningas VH18-018-0777 
20. Pinja (VRL-13811) - Varjon Toivomus VH16-018-2014 
21. melba (VRL-05772) - Runon Helmikielo VH15-018-2489 
22. Miia Maria (VRL-10382) - Valyrian Berrycrush VH18-017-0237 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Kurpitsakuningatar 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin O'Clock Tick Tock 
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695 
26. Reprobate (VRL-01333) - Aidan Darky Coco VH16-035-0078
27. Milma (VRL-14149) - Hurmosveikko VH15-018-1565 
28. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560 
29. Pinja (VRL-13811) - Sissin Sesilja 
30. JP (VRL-01948) - Huovilan Dolly 
31. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp 
32. Uppe (VRL-11253) - Waldemar 
33. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Inspis 
34. melba (VRL-05772) - Pikkutrolli 
35. Melina (VRL-11408) - Runon Monaliisa VH18-018-0840 
36. JP (VRL-01948) - Mangon Indian Red 
37. JP (VRL-01948) - Huovilan Zyrah 
38. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Cheeky Chester VH17-026-0161 
39. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Dandelion VH18-017-0248 
40. reibili (VRL-10965) - Instaprinsessa 
41. Shannon. (VRL-05645) - Imperial Mazerati VH18-003-0067 
42. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Sireeni VH17-018-0602 
43. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Lumininja VH16-018-2512 
44. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Kinuskikissa VH18-018-1312 
45. Uppe (VRL-11253) - Pilviira 
46. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561 
47. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Ajatusaalto 
48. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Sokerimunkki VH17-018-0954 
49. melba (VRL-05772) - Liljalehdon Kikatus 
50. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072


2. Helppo B
1. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695 
3. Pinja (VRL-13811) - Sissin Sesilja 
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Piilopulla VH17-018-1699 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Kurpitsakuningatar 
6. JP (VRL-01948) - Robina v.d. Zanneshof 
7. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Winter Star 
8. sarqquu (VRL-04374) - Cacuro VH18-028-0037 
9. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Morning Melody 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin O'Clock Tick Tock 
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Sokerimunkki VH17-018-0954 
12. JP (VRL-01948) - Huovilan Zyrah 
13. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Cheeky Chester VH17-026-0161 
14. JP (VRL-01948) - Huovilan Dolly 
15. Uppe (VRL-11253) - Waldemar 
16. melba (VRL-05772) - Runon Helmikielo VH15-018-2489 
17. Shannon. (VRL-05645) - Korpikuningas VH18-018-0777 
18. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Dandelion VH18-017-0248 
19. Uppe (VRL-11253) - Haltimo 
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Sireeni VH17-018-0602 
21. Reprobate (VRL-01333) - Aidan Darky Coco VH16-035-0078
22. Milma (VRL-14149) - Hurmosveikko VH15-018-1565 
23. Melina (VRL-11408) - Runon Monaliisa VH18-018-0840 
24. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Lumininja VH16-018-2512 
25. Melina (VRL-11408) - Vaniman Rustiikki VH18-018-1095 
26. melba (VRL-05772) - Pikkutrolli 
27. reibili (VRL-10965) - Crystal Grudge 
28. Pinja (VRL-13811) - Kitin Hipsteri VH17-018-0244 
29. Shannon. (VRL-05645) - Imperial Mazerati VH18-003-0067 
30. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
31. Pinja (VRL-13811) - Varjon Toivomus VH16-018-2014 
32. Miia Maria (VRL-10382) - Mayhem Maple Syrup VH17-017-0356 
33. Uppe (VRL-11253) - Pilviira 
34. JP (VRL-01948) - Mangon Indian Red 
35. Milma (VRL-14149) - Harmintai VH18-018-1172 
36. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560 
37. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
38. Reprobate (VRL-01333) - Halvard 
39. Uppe (VRL-11253) - Sumuluoti 
40. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp 
41. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561 
42. melba (VRL-05772) - Liljalehdon Kikatus 
43. reibili (VRL-10965) - Mortal Taste 
44. reibili (VRL-10965) - Pheiraide 
45. Pinja (VRL-13811) - Ruudin Toivonkipinä VH16-018-0752 
46. Miia Maria (VRL-10382) - Valyrian Berrycrush VH18-017-0237 
47. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Kinuskikissa VH18-018-1312 
48. Shannon. (VRL-05645) - Sa'adat Bethari MJA VH18-003-0084 
49. JP (VRL-01948) - Hollymoss Gemini 
50. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230