KRJ
Kisapäivä 12.07.2018
VIP: 09.07.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 50 ratsukkoa / luokka
- 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 255-269 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 03.07.2018, klo 14:20 


Luokat
1. Helppo B (50/50) TT
2. Helppo B (50/50) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Dandelion VH18-017-0248 
2. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Ajatusaalto 
3. Shannon. (VRL-05645) - Korpikuningas VH18-018-0777 
4. JP (VRL-01948) - Huovilan Zyrah 
5. JP (VRL-01948) - Hollymoss Gemini 
6. Uppe (VRL-11253) - Waldemar 
7. Pinja (VRL-13811) - Ruudin Toivonkipinä VH16-018-0752 
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Piilopulla VH17-018-1699 
9. Milma (VRL-14149) - Harmintai VH18-018-1172 
10. Uppe (VRL-11253) - Sumuluoti 
11. Pinja (VRL-13811) - Kitin Hipsteri VH17-018-0244 
12. Pinja (VRL-13811) - Sissin Sesilja 
13. melba (VRL-05772) - Liljalehdon Kikatus 
14. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560 
15. Milma (VRL-14149) - Hurmosveikko VH15-018-1565 
16. Uppe (VRL-11253) - Haltimo 
17. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
18. sarqquu (VRL-04374) - Cacuro VH18-028-0037 
19. Melina (VRL-11408) - Vaniman Rustiikki VH18-018-1095 
20. reibili (VRL-10965) - Suolapähkinänpusuinen 
21. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Cheeky Chester VH17-026-0161 
22. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
23. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Sireeni VH17-018-0602 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin O'Clock Tick Tock 
26. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Kinuskikissa VH18-018-1312 
27. Reprobate (VRL-01333) - Aidan Darky Coco VH16-035-0078
28. Shannon. (VRL-05645) - Sa'adat Bethari MJA VH18-003-0084 
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695 
30. Miia Maria (VRL-10382) - Mayhem Maple Syrup VH17-017-0356 
31. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Inspis 
32. Shannon. (VRL-05645) - Imperial Mazerati VH18-003-0067 
33. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Kurpitsakuningatar 
34. reibili (VRL-10965) - Instaprinsessa 
35. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp 
36. melba (VRL-05772) - Runon Helmikielo VH15-018-2489 
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Sokerimunkki VH17-018-0954 
38. melba (VRL-05772) - Pikkutrolli 
39. JP (VRL-01948) - Mangon Indian Red 
40. JP (VRL-01948) - Robina v.d. Zanneshof 
41. Melina (VRL-11408) - Runon Monaliisa VH18-018-0840 
42. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561 
43. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
44. JP (VRL-01948) - Huovilan Dolly 
45. Miia Maria (VRL-10382) - Valyrian Berrycrush VH18-017-0237 
46. reibili (VRL-10965) - Veiled Blade 
47. Pinja (VRL-13811) - Varjon Toivomus VH16-018-2014 
48. Uppe (VRL-11253) - Pilviira 
49. Reprobate (VRL-01333) - Halvard 
50. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Lumininja VH16-018-2512 


2. Helppo B
1. Uppe (VRL-11253) - Haltimo 
2. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
3. JP (VRL-01948) - Robina v.d. Zanneshof 
4. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Cheeky Chester VH17-026-0161 
5. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Kinuskikissa VH18-018-1312 
6. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560 
7. melba (VRL-05772) - Liljalehdon Kikatus 
8. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp 
9. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Winter Star 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin O'Clock Tick Tock 
11. Pinja (VRL-13811) - Sissin Sesilja 
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Sireeni VH17-018-0602 
13. Milma (VRL-14149) - Hurmosveikko VH15-018-1565 
14. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Dandelion VH18-017-0248 
15. Pinja (VRL-13811) - Varjon Toivomus VH16-018-2014 
16. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
17. sarqquu (VRL-04374) - Cacuro VH18-028-0037 
18. Reprobate (VRL-01333) - Halvard 
19. JP (VRL-01948) - Mangon Indian Red 
20. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561 
21. melba (VRL-05772) - Pikkutrolli 
22. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
23. Miia Maria (VRL-10382) - Mayhem Maple Syrup VH17-017-0356 
24. JP (VRL-01948) - Huovilan Dolly 
25. Shannon. (VRL-05645) - Korpikuningas VH18-018-0777 
26. Shannon. (VRL-05645) - Imperial Mazerati VH18-003-0067 
27. Milma (VRL-14149) - Harmintai VH18-018-1172 
28. Melina (VRL-11408) - Runon Monaliisa VH18-018-0840 
29. melba (VRL-05772) - Runon Helmikielo VH15-018-2489 
30. Uppe (VRL-11253) - Sumuluoti 
31. reibili (VRL-10965) - Mortal Taste 
32. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Kurpitsakuningatar 
33. reibili (VRL-10965) - Pheiraide 
34. JP (VRL-01948) - Huovilan Zyrah 
35. Shannon. (VRL-05645) - Sa'adat Bethari MJA VH18-003-0084 
36. Uppe (VRL-11253) - Waldemar 
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Piilopulla VH17-018-1699 
38. Reprobate (VRL-01333) - Aidan Darky Coco VH16-035-0078
39. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Morning Melody 
40. JP (VRL-01948) - Hollymoss Gemini 
41. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
42. reibili (VRL-10965) - Crystal Grudge 
43. Melina (VRL-11408) - Vaniman Rustiikki VH18-018-1095 
44. Pinja (VRL-13811) - Ruudin Toivonkipinä VH16-018-0752 
45. Miia Maria (VRL-10382) - Valyrian Berrycrush VH18-017-0237 
46. Uppe (VRL-11253) - Pilviira 
47. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695 
48. Pinja (VRL-13811) - Kitin Hipsteri VH17-018-0244 
49. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Sokerimunkki VH17-018-0954 
50. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Lumininja VH16-018-2512