KRJ
Kisapäivä 14.07.2018
VIP: 09.07.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 50 ratsukkoa / luokka
- 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 255-269 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 03.07.2018, klo 14:20 


Luokat
1. Helppo B (50/50) TT
2. Helppo B (50/50) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. Miia Maria (VRL-10382) - Valyrian Berrycrush VH18-017-0237 
2. Reprobate (VRL-01333) - Halvard 
3. Shannon. (VRL-05645) - Sa'adat Bethari MJA VH18-003-0084 
4. Uppe (VRL-11253) - Sumuluoti 
5. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Ajatusaalto 
6. Pinja (VRL-13811) - Ruudin Toivonkipinä VH16-018-0752 
7. Shannon. (VRL-05645) - Imperial Mazerati VH18-003-0067 
8. JP (VRL-01948) - Hollymoss Gemini 
9. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Lumininja VH16-018-2512 
10. melba (VRL-05772) - Runon Helmikielo VH15-018-2489 
11. Pinja (VRL-13811) - Sissin Sesilja 
12. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
13. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp 
14. Uppe (VRL-11253) - Haltimo 
15. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Cheeky Chester VH17-026-0161 
16. reibili (VRL-10965) - Instaprinsessa 
17. melba (VRL-05772) - Pikkutrolli 
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Sokerimunkki VH17-018-0954 
19. Uppe (VRL-11253) - Waldemar 
20. Miia Maria (VRL-10382) - Mayhem Maple Syrup VH17-017-0356 
21. Milma (VRL-14149) - Hurmosveikko VH15-018-1565 
22. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Kinuskikissa VH18-018-1312 
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Piilopulla VH17-018-1699 
24. Pinja (VRL-13811) - Kitin Hipsteri VH17-018-0244 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Kurpitsakuningatar 
26. JP (VRL-01948) - Mangon Indian Red 
27. reibili (VRL-10965) - Suolapähkinänpusuinen 
28. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
29. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
30. Pinja (VRL-13811) - Varjon Toivomus VH16-018-2014 
31. sarqquu (VRL-04374) - Cacuro VH18-028-0037 
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Sireeni VH17-018-0602 
33. JP (VRL-01948) - Huovilan Zyrah 
34. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561 
35. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Dandelion VH18-017-0248 
36. Milma (VRL-14149) - Harmintai VH18-018-1172 
37. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Inspis 
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695 
39. Melina (VRL-11408) - Vaniman Rustiikki VH18-018-1095 
40. Shannon. (VRL-05645) - Korpikuningas VH18-018-0777 
41. Uppe (VRL-11253) - Pilviira 
42. Reprobate (VRL-01333) - Aidan Darky Coco VH16-035-0078
43. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin O'Clock Tick Tock 
44. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
45. melba (VRL-05772) - Liljalehdon Kikatus 
46. reibili (VRL-10965) - Veiled Blade 
47. Melina (VRL-11408) - Runon Monaliisa VH18-018-0840 
48. JP (VRL-01948) - Robina v.d. Zanneshof 
49. JP (VRL-01948) - Huovilan Dolly 
50. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560 


2. Helppo B
1. Shannon. (VRL-05645) - Korpikuningas VH18-018-0777 
2. JP (VRL-01948) - Hollymoss Gemini 
3. Miia Maria (VRL-10382) - Valyrian Berrycrush VH18-017-0237 
4. reibili (VRL-10965) - Pheiraide 
5. melba (VRL-05772) - Pikkutrolli 
6. Shannon. (VRL-05645) - Imperial Mazerati VH18-003-0067 
7. melba (VRL-05772) - Liljalehdon Kikatus 
8. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Cheeky Chester VH17-026-0161 
9. Pinja (VRL-13811) - Ruudin Toivonkipinä VH16-018-0752 
10. sarqquu (VRL-04374) - Cacuro VH18-028-0037 
11. Uppe (VRL-11253) - Haltimo 
12. Uppe (VRL-11253) - Sumuluoti 
13. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp 
14. reibili (VRL-10965) - Mortal Taste 
15. Pinja (VRL-13811) - Varjon Toivomus VH16-018-2014 
16. reibili (VRL-10965) - Crystal Grudge 
17. JP (VRL-01948) - Huovilan Dolly 
18. Melina (VRL-11408) - Vaniman Rustiikki VH18-018-1095 
19. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
20. Reprobate (VRL-01333) - Aidan Darky Coco VH16-035-0078
21. Uppe (VRL-11253) - Pilviira 
22. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Winter Star 
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Sokerimunkki VH17-018-0954 
24. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
25. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Morning Melody 
26. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Kinuskikissa VH18-018-1312 
27. JP (VRL-01948) - Mangon Indian Red 
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Sireeni VH17-018-0602 
29. Pinja (VRL-13811) - Kitin Hipsteri VH17-018-0244 
30. Milma (VRL-14149) - Harmintai VH18-018-1172 
31. melba (VRL-05772) - Runon Helmikielo VH15-018-2489 
32. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin O'Clock Tick Tock 
33. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Kurpitsakuningatar 
34. JP (VRL-01948) - Huovilan Zyrah 
35. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Lumininja VH16-018-2512 
36. Reprobate (VRL-01333) - Halvard 
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695 
38. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561 
39. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Dandelion VH18-017-0248 
40. JP (VRL-01948) - Robina v.d. Zanneshof 
41. Pinja (VRL-13811) - Sissin Sesilja 
42. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
43. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
44. Shannon. (VRL-05645) - Sa'adat Bethari MJA VH18-003-0084 
45. Milma (VRL-14149) - Hurmosveikko VH15-018-1565 
46. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Piilopulla VH17-018-1699 
47. Miia Maria (VRL-10382) - Mayhem Maple Syrup VH17-017-0356 
48. Melina (VRL-11408) - Runon Monaliisa VH18-018-0840 
49. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560 
50. Uppe (VRL-11253) - Waldemar