KRJ
Kisapäivä 16.07.2018
VIP: 09.07.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 50 ratsukkoa / luokka
- 5 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 255-269 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 03.07.2018, klo 14:20 


Luokat
1. Helppo B (50/50) TT
2. Helppo B (50/50) TT


Osallistujat

1. Helppo B
1. Shannon. (VRL-05645) - Imperial Mazerati VH18-003-0067 
2. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Lumininja VH16-018-2512 
3. Pinja (VRL-13811) - Ruudin Toivonkipinä VH16-018-0752 
4. Melina (VRL-11408) - Vaniman Rustiikki VH18-018-1095 
5. reibili (VRL-10965) - Suolapähkinänpusuinen 
6. Shannon. (VRL-05645) - Korpikuningas VH18-018-0777 
7. Miia Maria (VRL-10382) - Valyrian Berrycrush VH18-017-0237 
8. Milma (VRL-14149) - Hurmosveikko VH15-018-1565 
9. Pinja (VRL-13811) - Kitin Hipsteri VH17-018-0244 
10. Uppe (VRL-11253) - Sumuluoti 
11. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560 
12. JP (VRL-01948) - Hollymoss Gemini 
13. JP (VRL-01948) - Robina v.d. Zanneshof 
14. sarqquu (VRL-04374) - Cacuro VH18-028-0037 
15. melba (VRL-05772) - Liljalehdon Kikatus 
16. JP (VRL-01948) - Huovilan Dolly 
17. Miia Maria (VRL-10382) - Mayhem Maple Syrup VH17-017-0356 
18. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Kurpitsakuningatar 
19. Shannon. (VRL-05645) - Sa'adat Bethari MJA VH18-003-0084 
20. melba (VRL-05772) - Runon Helmikielo VH15-018-2489 
21. JP (VRL-01948) - Huovilan Zyrah 
22. Milma (VRL-14149) - Harmintai VH18-018-1172 
23. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Sireeni VH17-018-0602 
25. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561 
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695 
27. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Dandelion VH18-017-0248 
28. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Kinuskikissa VH18-018-1312 
29. Pinja (VRL-13811) - Varjon Toivomus VH16-018-2014 
30. reibili (VRL-10965) - Ristikallion Inspis 
31. JP (VRL-01948) - Mangon Indian Red 
32. Pinja (VRL-13811) - Sissin Sesilja 
33. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Cheeky Chester VH17-026-0161 
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Sokerimunkki VH17-018-0954 
35. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Piilopulla VH17-018-1699 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin O'Clock Tick Tock 
38. Uppe (VRL-11253) - Pilviira 
39. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
40. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Ajatusaalto 
41. Uppe (VRL-11253) - Waldemar 
42. reibili (VRL-10965) - Veiled Blade 
43. melba (VRL-05772) - Pikkutrolli 
44. reibili (VRL-10965) - Instaprinsessa 
45. Uppe (VRL-11253) - Haltimo 
46. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
47. Reprobate (VRL-01333) - Aidan Darky Coco VH16-035-0078
48. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp 
49. Melina (VRL-11408) - Runon Monaliisa VH18-018-0840 
50. Reprobate (VRL-01333) - Halvard


2. Helppo B
1. JP (VRL-01948) - Mangon Indian Red 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Piilopulla VH17-018-1699 
3. Shannon. (VRL-05645) - Sa'adat Bethari MJA VH18-003-0084 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin O'Clock Tick Tock 
5. Reprobate (VRL-01333) - Halvard 
6. melba (VRL-05772) - Heilin Hiutaletanssi VH15-018-2560 
7. melba (VRL-05772) - Liljalehdon Kikatus 
8. JP (VRL-01948) - Huovilan Zyrah 
9. Melina (VRL-11408) - Vaniman Rustiikki VH18-018-1095 
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695 
11. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
12. Melina (VRL-11408) - Runon Monaliisa VH18-018-0840 
13. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
14. reibili (VRL-10965) - Mortal Taste 
15. Reprobate (VRL-01333) - Aidan Darky Coco VH16-035-0078
16. melba (VRL-05772) - Kuuralehdon Rillumarei VH15-018-2561 
17. Reprobate (VRL-01333) - A.D. Cheeky Chester VH17-026-0161 
18. JP (VRL-01948) - Robina v.d. Zanneshof 
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Sokerimunkki VH17-018-0954 
20. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Morning Melody 
21. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
22. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
23. reibili (VRL-10965) - Pheiraide 
24. sarqquu (VRL-04374) - Cacuro VH18-028-0037 
25. Shannon. (VRL-05645) - Imperial Mazerati VH18-003-0067 
26. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Dandelion VH18-017-0248 
27. Pinja (VRL-13811) - Varjon Toivomus VH16-018-2014 
28. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Kinuskikissa VH18-018-1312 
29. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp 
30. Shannon. (VRL-05645) - Korpikuningas VH18-018-0777 
31. Pinja (VRL-13811) - Ruudin Toivonkipinä VH16-018-0752 
32. Pinja (VRL-13811) - Mörkövaaran Lumininja VH16-018-2512 
33. Miia Maria (VRL-10382) - Mayhem Maple Syrup VH17-017-0356 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Kurpitsakuningatar 
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Sireeni VH17-018-0602 
36. Miia Maria (VRL-10382) - Valyrian Berrycrush VH18-017-0237 
37. Uppe (VRL-11253) - Waldemar 
38. melba (VRL-05772) - Pikkutrolli 
39. Milma (VRL-14149) - Harmintai VH18-018-1172 
40. melba (VRL-05772) - Runon Helmikielo VH15-018-2489 
41. Uppe (VRL-11253) - Pilviira 
42. Milma (VRL-14149) - Hurmosveikko VH15-018-1565 
43. Pinja (VRL-13811) - Sissin Sesilja 
44. Pinja (VRL-13811) - Kitin Hipsteri VH17-018-0244 
45. JP (VRL-01948) - Huovilan Dolly 
46. JP (VRL-01948) - Hollymoss Gemini 
47. Uppe (VRL-11253) - Sumuluoti 
48. Uppe (VRL-11253) - Haltimo 
49. reibili (VRL-10965) - Lily's Little Winter Star 
50. reibili (VRL-10965) - Crystal Grudge