KRJ
Kisapäivä 15.07.2018
VIP: 13.07.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 285-299 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 07.07.2018, klo 13:47 


Luokat
1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo A
1. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258 
2. miivi (VRL-13320) - Tuiskulan Vilmu 
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
4. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
5. Elva (VRL-14586) - Hämarik 
6. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
7. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
8. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto 
9. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Harhakuva VH18-018-0397 
10. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
11. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan 
12. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
13. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Jalavan Unipoliitikko VH16-018-2385 
15. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
16. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968 
17. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea 
18. reibili (VRL-10965) - AH Oskari 
19. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749 
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadan Sumuhuurre VH16-018-2386 
21. Elva (VRL-14586) - Rosalie Liisi 
22. JP (VRL-01948) - Hopewood Fenella 
23. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Wänrik 
24. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
25. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär 
26. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Hunajamäen Kermavaahto VH16-018-2652 
28. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp
29. miivi (VRL-13320) - Huvin Marianne 
30. Lissu T. (VRL-12701) - Viggo of Smithloch 
31. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225 
32. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Viisikon Juhlamurha VH16-018-1906 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
35. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä VH18-018-0620 
36. miivi (VRL-13320) - Syrjän Veriraha 
37. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan 
38. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Rindr 
40. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 

2. Helppo A
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Kuunkulta VH16-018-1903 
2. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258 
3. JP (VRL-01948) - Hopewood Fenella 
4. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
5. reibili (VRL-10965) - Niinun Alviina 
6. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
8. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
9. reibili (VRL-10965) - Turmeltajan Synninsuosija 
10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 
11. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Wänrik 
12. miivi (VRL-13320) - Syrjän Veriraha 
13. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto 
14. Elva (VRL-14586) - Rosalie Liisi 
15. Lissu T. (VRL-12701) - Viggo of Smithloch 
16. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
17. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp
18. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 
19. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna 
20. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
21. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan 
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Runoniekka VH16-018-1771 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Talonpoikainen VH16-018-1772 
25. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968 
26. Elva (VRL-14586) - Hämarik 
27. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
28. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
29. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär 
30. miivi (VRL-13320) - Huvin Marianne 
31. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
32. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
33. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 
34. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan 
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Kitupiikki VH16-018-2388 
36. Lissu T. (VRL-12701) - Rindr 
37. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
38. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea 
39. miivi (VRL-13320) - Tuiskulan Vilmu 
40. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225