KRJ
Kisapäivä 16.07.2018
VIP: 13.07.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 285-299 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 07.07.2018, klo 13:47 


Luokat
1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo A
1. JP (VRL-01948) - Hopewood Fenella 
2. Elva (VRL-14586) - Hämarik 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Viggo of Smithloch 
4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Viisikon Juhlamurha VH16-018-1906 
6. Elva (VRL-14586) - Rosalie Liisi 
7. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968 
8. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
9. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp
10. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
11. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
12. miivi (VRL-13320) - Huvin Marianne 
13. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
14. miivi (VRL-13320) - Syrjän Veriraha 
15. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto 
16. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
17. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan 
18. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225 
19. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258 
20. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Jalavan Unipoliitikko VH16-018-2385 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Rindr 
23. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan 
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadan Sumuhuurre VH16-018-2386 
25. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Wänrik 
26. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749 
27. miivi (VRL-13320) - Tuiskulan Vilmu 
28. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
29. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Harhakuva VH18-018-0397 
30. reibili (VRL-10965) - AH Oskari 
31. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea 
32. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
33. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä VH18-018-0620 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
35. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
36. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
37. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
38. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Hunajamäen Kermavaahto VH16-018-2652 
40. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär 

2. Helppo A
1. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Wänrik 
2. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
4. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225 
5. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto 
6. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan 
7. Elva (VRL-14586) - Hämarik 
8. JP (VRL-01948) - Hopewood Fenella 
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Talonpoikainen VH16-018-1772 
10. reibili (VRL-10965) - Niinun Alviina 
11. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 
12. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 
13. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp
14. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär 
15. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Kuunkulta VH16-018-1903 
17. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
18. Lissu T. (VRL-12701) - Rindr 
19. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258 
20. reibili (VRL-10965) - Turmeltajan Synninsuosija 
21. miivi (VRL-13320) - Tuiskulan Vilmu 
22. Elva (VRL-14586) - Rosalie Liisi 
23. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
25. miivi (VRL-13320) - Syrjän Veriraha 
26. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna 
27. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968 
28. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
29. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan 
30. miivi (VRL-13320) - Huvin Marianne 
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Kitupiikki VH16-018-2388 
32. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
33. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
34. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Runoniekka VH16-018-1771 
36. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea 
37. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
38. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Viggo of Smithloch 
40. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086