KRJ
Kisapäivä 17.07.2018
VIP: 13.07.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 285-299 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 07.07.2018, klo 13:47 


Luokat
1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo A
1. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp
2. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Harhakuva VH18-018-0397 
3. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär 
4. Elva (VRL-14586) - Rosalie Liisi 
5. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea 
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Hunajamäen Kermavaahto VH16-018-2652 
7. Elva (VRL-14586) - Hämarik 
8. Lissu T. (VRL-12701) - Viggo of Smithloch 
9. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
10. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
11. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Viisikon Juhlamurha VH16-018-1906 
14. miivi (VRL-13320) - Huvin Marianne 
15. JP (VRL-01948) - Hopewood Fenella 
16. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
17. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto 
18. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749 
19. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
21. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225 
22. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 
23. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968 
24. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258 
25. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Jalavan Unipoliitikko VH16-018-2385 
27. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan 
28. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
29. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Wänrik 
30. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan 
31. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
32. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
33. miivi (VRL-13320) - Tuiskulan Vilmu 
34. reibili (VRL-10965) - AH Oskari 
35. miivi (VRL-13320) - Syrjän Veriraha 
36. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä VH18-018-0620 
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadan Sumuhuurre VH16-018-2386 
38. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Rindr 
40. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 

2. Helppo A
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Talonpoikainen VH16-018-1772 
2. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Runoniekka VH16-018-1771 
4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna 
5. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
6. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
7. Elva (VRL-14586) - Rosalie Liisi 
8. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp
9. Elva (VRL-14586) - Hämarik 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Viggo of Smithloch 
11. miivi (VRL-13320) - Huvin Marianne 
12. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär 
13. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Wänrik 
14. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
15. reibili (VRL-10965) - Niinun Alviina 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Rindr 
17. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan 
18. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Kuunkulta VH16-018-1903 
20. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
21. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968 
22. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea 
23. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
25. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258 
26. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto 
27. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
28. miivi (VRL-13320) - Tuiskulan Vilmu 
29. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 
30. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan 
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Kitupiikki VH16-018-2388 
32. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
33. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 
34. JP (VRL-01948) - Hopewood Fenella 
35. miivi (VRL-13320) - Syrjän Veriraha 
36. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225 
37. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
38. reibili (VRL-10965) - Turmeltajan Synninsuosija 
39. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
40. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi