KRJ
Kisapäivä 19.07.2018
VIP: 13.07.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 285-299 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 07.07.2018, klo 13:47 


Luokat
1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo A
1. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
2. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan 
3. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
4. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
5. miivi (VRL-13320) - Huvin Marianne 
6. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä VH18-018-0620 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
8. Elva (VRL-14586) - Rosalie Liisi 
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Hunajamäen Kermavaahto VH16-018-2652 
10. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
11. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär 
12. miivi (VRL-13320) - Tuiskulan Vilmu 
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Viisikon Juhlamurha VH16-018-1906 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Rindr 
15. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
16. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp
17. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225 
18. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Jalavan Unipoliitikko VH16-018-2385 
20. reibili (VRL-10965) - AH Oskari 
21. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258 
22. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968 
23. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
24. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749 
25. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto 
26. Elva (VRL-14586) - Hämarik 
27. JP (VRL-01948) - Hopewood Fenella 
28. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan 
29. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea 
30. miivi (VRL-13320) - Syrjän Veriraha 
31. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
32. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
33. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Viggo of Smithloch 
35. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Wänrik 
36. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
37. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Harhakuva VH18-018-0397 
38. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 
39. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadan Sumuhuurre VH16-018-2386

2. Helppo A
1. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
3. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225 
4. Elva (VRL-14586) - Rosalie Liisi 
5. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
6. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 
7. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
8. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp
9. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea 
10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna 
11. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
12. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan 
13. JP (VRL-01948) - Hopewood Fenella 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
15. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto 
16. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258 
17. Lissu T. (VRL-12701) - Rindr 
18. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Kitupiikki VH16-018-2388 
20. miivi (VRL-13320) - Huvin Marianne 
21. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 
22. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 
23. reibili (VRL-10965) - Turmeltajan Synninsuosija 
24. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
25. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
26. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968 
27. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
28. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Wänrik 
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Runoniekka VH16-018-1771 
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Kuunkulta VH16-018-1903 
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Talonpoikainen VH16-018-1772 
32. miivi (VRL-13320) - Tuiskulan Vilmu 
33. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
34. miivi (VRL-13320) - Syrjän Veriraha 
35. Elva (VRL-14586) - Hämarik 
36. Lissu T. (VRL-12701) - Viggo of Smithloch 
37. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär 
38. reibili (VRL-10965) - Niinun Alviina 
39. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
40. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230