KRJ
Kisapäivä 20.07.2018
VIP: 13.07.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 285-299 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 07.07.2018, klo 13:47 


Luokat
1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo A
1. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto 
2. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea 
3. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
4. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä VH18-018-0620 
5. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Harhakuva VH18-018-0397 
6. miivi (VRL-13320) - Huvin Marianne 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
8. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225 
9. miivi (VRL-13320) - Tuiskulan Vilmu 
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Hunajamäen Kermavaahto VH16-018-2652 
11. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
12. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Wänrik 
13. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär 
14. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749 
15. Lissu T. (VRL-12701) - Viggo of Smithloch 
16. Elva (VRL-14586) - Hämarik 
17. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Jalavan Unipoliitikko VH16-018-2385 
19. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
20. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
21. miivi (VRL-13320) - Syrjän Veriraha 
22. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
23. Elva (VRL-14586) - Rosalie Liisi 
24. reibili (VRL-10965) - AH Oskari 
25. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
26. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
27. Lissu T. (VRL-12701) - Rindr 
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Viisikon Juhlamurha VH16-018-1906 
29. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968 
30. JP (VRL-01948) - Hopewood Fenella 
31. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
32. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
33. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
34. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan 
35. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadan Sumuhuurre VH16-018-2386 
37. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan 
38. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
40. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 

2. Helppo A
1. miivi (VRL-13320) - Tuiskulan Vilmu 
2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna 
3. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea 
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Kuunkulta VH16-018-1903 
5. miivi (VRL-13320) - Syrjän Veriraha 
6. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp
7. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
8. Lissu T. (VRL-12701) - Viggo of Smithloch 
9. miivi (VRL-13320) - Huvin Marianne 
10. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Runoniekka VH16-018-1771 
12. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär 
13. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
14. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
15. Elva (VRL-14586) - Rosalie Liisi 
16. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 
18. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
19. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Kitupiikki VH16-018-2388 
21. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968 
22. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Wänrik 
23. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Rindr 
25. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
26. Elva (VRL-14586) - Hämarik 
27. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Talonpoikainen VH16-018-1772 
29. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
30. JP (VRL-01948) - Hopewood Fenella 
31. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 
32. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
33. reibili (VRL-10965) - Turmeltajan Synninsuosija 
34. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258 
35. reibili (VRL-10965) - Niinun Alviina 
36. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto 
37. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225 
38. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
39. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan 
40. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan