KRJ
Kisapäivä 22.07.2018
VIP: 13.07.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 285-299 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 07.07.2018, klo 13:47 


Luokat
1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo A
1. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Viggo of Smithloch 
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 
4. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Viisikon Juhlamurha VH16-018-1906 
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Hunajamäen Kermavaahto VH16-018-2652 
7. Elva (VRL-14586) - Rosalie Liisi 
8. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258 
9. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
10. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
11. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
12. miivi (VRL-13320) - Huvin Marianne 
13. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea 
14. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
15. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto 
16. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä VH18-018-0620 
17. Elva (VRL-14586) - Hämarik 
18. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Harhakuva VH18-018-0397 
19. miivi (VRL-13320) - Tuiskulan Vilmu 
20. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Wänrik 
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Jalavan Unipoliitikko VH16-018-2385 
22. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
23. reibili (VRL-10965) - AH Oskari 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
25. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
26. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan 
27. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär 
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadan Sumuhuurre VH16-018-2386 
29. Lissu T. (VRL-12701) - Rindr 
30. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
31. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp
32. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749 
33. miivi (VRL-13320) - Syrjän Veriraha 
34. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
35. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan 
36. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
37. JP (VRL-01948) - Hopewood Fenella 
38. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
39. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968 
40. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 

2. Helppo A
1. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Viggo of Smithloch 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Rindr 
4. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan 
5. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna 
6. miivi (VRL-13320) - Syrjän Veriraha 
7. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Kuunkulta VH16-018-1903 
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Talonpoikainen VH16-018-1772 
10. JP (VRL-01948) - Hopewood Fenella 
11. miivi (VRL-13320) - Huvin Marianne 
12. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
13. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Kitupiikki VH16-018-2388 
15. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
16. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 
18. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 
19. reibili (VRL-10965) - Niinun Alviina 
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Runoniekka VH16-018-1771 
21. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
24. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
25. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
26. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
27. Elva (VRL-14586) - Hämarik 
28. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258 
29. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea 
30. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
31. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225 
32. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan 
33. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
34. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto 
35. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Wänrik 
36. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär 
37. reibili (VRL-10965) - Turmeltajan Synninsuosija 
38. miivi (VRL-13320) - Tuiskulan Vilmu 
39. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 
40. Elva (VRL-14586) - Rosalie Liisi