KRJ
Kisapäivä 23.07.2018
VIP: 13.07.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 285-299 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 07.07.2018, klo 13:47 


Luokat
1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo A
1. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
2. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749 
3. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
4. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Harhakuva VH18-018-0397 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Jalavan Unipoliitikko VH16-018-2385 
6. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto 
7. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
8. miivi (VRL-13320) - Syrjän Veriraha 
9. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258 
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Viisikon Juhlamurha VH16-018-1906 
11. Elva (VRL-14586) - Rosalie Liisi 
12. Elva (VRL-14586) - Hämarik 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
14. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä VH18-018-0620 
15. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
16. miivi (VRL-13320) - Tuiskulan Vilmu 
17. Lissu T. (VRL-12701) - Rindr 
18. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp
19. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär 
20. Lissu T. (VRL-12701) - Viggo of Smithloch 
21. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 
22. miivi (VRL-13320) - Huvin Marianne 
23. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
24. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968 
25. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
26. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Wänrik 
27. reibili (VRL-10965) - AH Oskari 
28. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan 
29. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
30. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadan Sumuhuurre VH16-018-2386 
32. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan 
33. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
34. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
35. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea 
36. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
37. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
38. JP (VRL-01948) - Hopewood Fenella 
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Hunajamäen Kermavaahto VH16-018-2652 
40. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225

2. Helppo A
1. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
2. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
3. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan 
4. JP (VRL-01948) - Hopewood Fenella 
5. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
6. Elva (VRL-14586) - Rosalie Liisi 
7. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
8. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Kitupiikki VH16-018-2388 
10. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258 
11. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
12. miivi (VRL-13320) - Tuiskulan Vilmu 
13. miivi (VRL-13320) - Syrjän Veriraha 
14. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
15. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
16. miivi (VRL-13320) - Huvin Marianne 
17. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
18. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna 
19. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto 
20. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Kuunkulta VH16-018-1903 
22. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
23. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968 
24. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 
25. Elva (VRL-14586) - Hämarik 
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Runoniekka VH16-018-1771 
27. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Wänrik 
28. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
29. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
30. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225 
31. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
32. reibili (VRL-10965) - Niinun Alviina 
33. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 
34. reibili (VRL-10965) - Turmeltajan Synninsuosija 
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Talonpoikainen VH16-018-1772 
36. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea 
37. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär 
38. Lissu T. (VRL-12701) - Viggo of Smithloch 
39. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan 
40. Lissu T. (VRL-12701) - Rindr