KRJ
Kisapäivä 24.07.2018
VIP: 13.07.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 285-299 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 07.07.2018, klo 13:47 


Luokat
1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo A
1. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
2. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 
4. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
5. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä VH18-018-0620 
6. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Viisikon Juhlamurha VH16-018-1906 
8. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan 
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadan Sumuhuurre VH16-018-2386 
10. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225 
11. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968 
12. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
13. miivi (VRL-13320) - Huvin Marianne 
14. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea 
15. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Viggo of Smithloch 
17. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Wänrik 
18. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
19. miivi (VRL-13320) - Syrjän Veriraha 
20. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
21. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
22. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Harhakuva VH18-018-0397 
23. Elva (VRL-14586) - Rosalie Liisi 
24. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan 
25. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
26. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Hunajamäen Kermavaahto VH16-018-2652 
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Jalavan Unipoliitikko VH16-018-2385 
29. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
30. Elva (VRL-14586) - Hämarik 
31. JP (VRL-01948) - Hopewood Fenella 
32. Lissu T. (VRL-12701) - Rindr 
33. miivi (VRL-13320) - Tuiskulan Vilmu 
34. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
35. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749 
36. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär 
37. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
38. reibili (VRL-10965) - AH Oskari 
39. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp
40. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258 

2. Helppo A
1. miivi (VRL-13320) - Tuiskulan Vilmu 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Rindr 
3. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
4. miivi (VRL-13320) - Huvin Marianne 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Kuunkulta VH16-018-1903 
6. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225 
7. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea 
8. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 
9. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
10. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968 
11. reibili (VRL-10965) - Niinun Alviina 
12. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258 
13. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto 
14. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
15. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp
16. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
17. Lissu T. (VRL-12701) - Viggo of Smithloch 
18. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
19. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
20. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan 
21. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
22. reibili (VRL-10965) - Turmeltajan Synninsuosija 
23. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
24. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Runoniekka VH16-018-1771 
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Talonpoikainen VH16-018-1772 
27. Elva (VRL-14586) - Rosalie Liisi 
28. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Kitupiikki VH16-018-2388 
30. JP (VRL-01948) - Hopewood Fenella 
31. miivi (VRL-13320) - Syrjän Veriraha 
32. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär 
33. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan 
34. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 
35. Elva (VRL-14586) - Hämarik 
36. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
38. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna 
39. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
40. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Wänrik