KRJ
Kisapäivä 25.07.2018
VIP: 13.07.2018
Järjestävä talli: Ristikallio (RIST4253)
Vastuuhenkilö: reibili, VRL-10965

Säännöt ja osallistuminen; 
- 40 ratsukkoa / luokka
- 4 hevosta / ratsastaja / luokka
- 2 luokkaa / hevonen
- 1 kerta / luokka / hevonen 
- Osallistujan on suositeltavaa kuulua johonkin VRL:oon rekisteröityyn ratsastusseuraan, mutta se ei ole pakollista
- Lyhyt arvonta, arvonta suoritetaan M Layoutsin arvontakonetta käyttäen

Osallistumiset sähköpostiosoitteeseen virtuaalireibili@gmail.com otsikolla KRJ 285-299 
(vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista, vaan osallistut samalla koko kutsuryppääseen)

Muodossa:
Luokka/luokat (rv)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero 


Luokat ja osallistujat (tulokset tulevat osallistujien päälle. osallistujat päivitetään kutsuryppään ensimmäiseen kutsuun)

Päivitetty 07.07.2018, klo 13:47 


Luokat
1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT


Osallistujat

1. Helppo A
1. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan 
2. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
3. reibili (VRL-10965) - Hengenvaaran Harhakuva VH18-018-0397 
4. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto 
5. Elva (VRL-14586) - Rosalie Liisi 
6. reibili (VRL-10965) - Wiherkankaan Somasti VH18-018-0749 
7. miivi (VRL-13320) - Huvin Marianne 
8. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
9. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan 
10. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
11. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
12. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
13. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
14. miivi (VRL-13320) - Tuiskulan Vilmu 
15. Lissu T. (VRL-12701) - Viggo of Smithloch 
16. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968 
17. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär 
18. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225 
19. reibili (VRL-10965) - Duanin Jymykiitäjä VH18-018-0620 
20. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258 
21. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Viisikon Juhlamurha VH16-018-1906 
23. JP (VRL-01948) - Hopewood Fenella 
24. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Rindr 
26. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Wänrik 
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Hunajamäen Kermavaahto VH16-018-2652 
28. Elva (VRL-14586) - Hämarik 
29. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Jalavan Unipoliitikko VH16-018-2385 
31. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Sadan Sumuhuurre VH16-018-2386 
33. reibili (VRL-10965) - AH Oskari 
34. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 
35. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
36. miivi (VRL-13320) - Syrjän Veriraha 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
38. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
39. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
40. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 

2. Helppo A
1. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa 
2. JP (VRL-01948) - Hopewood Brogan 
3. Liia (VRL-11284) - Vuornan Säihkyturpa VH18-018-1230 
4. miivi (VRL-13320) - Huvin Marianne 
5. sarqquu (VRL-04374) - Ichor VH18-027-0079 
6. Pierre (VRL-10531) - Koistilan Peto 
7. Hapero (VRL-06115) - Ponipalleron Apassi VH18-018-0968 
8. Milma (VRL-14149) - Peikkolan Puuhapete VH15-018-2225 
9. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kultapiisku VH15-018-1831 
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Talonpoikainen VH16-018-1772 
11. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Lohtulaulu 
12. miivi (VRL-13320) - Vähäpellon Urhea 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Rindr 
14. JP (VRL-01948) - Hopewood Fenella 
15. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086 
16. reibili (VRL-10965) - Turmeltajan Synninsuosija 
17. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
18. miivi (VRL-13320) - Tuiskulan Vilmu 
19. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Puuteripihka 
20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna 
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Kitupiikki VH16-018-2388 
22. Liia (VRL-11284) - Brunnby Bonehedd VH18-024-0072 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Jokeriina 
24. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän 
25. reibili (VRL-10965) - Niinun Alviina 
26. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Järnupp
27. Lissu T. (VRL-12701) - Viggo of Smithloch 
28. Elva (VRL-14586) - Rosalie Liisi 
29. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Wänrik 
30. Uppe (VRL-11253) - Myrskyhyrrä 
31. Pierre (VRL-10531) - Kadon Varammi 
32. Elva (VRL-14586) - Hämarik 
33. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Gaelan 
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuiskulan Kuunkulta VH16-018-1903 
35. Lissu T. (VRL-12701) - Elohiljan Kalmankaunis 
36. miivi (VRL-13320) - Syrjän Veriraha 
37. Pierre (VRL-10531) - Pärren Sissitär 
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Runoniekka VH16-018-1771 
39. JP (VRL-01948) - Kernfield Minnie 
40. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina VH15-018-2258